اپ‌نت: بازی Steppy Pants؛ چالشی در قدم زدن!

مراقب راه رفتنتان باشید. در بازی Steppy Pants باید روی نحوه راه رفتنتان تمرکز کنید و با قوانین خاص بازی پیش بروید. این بازی شبیه سازی جذاب که در سبک بازی‌های آرکید است را کمپانی S Games Pty Ltd برای کاربران اندرویدی خود طراحی و ارائه نموده است.

0

در Steppy Pants یک بازی شبیه‌ساز به تمام معنی را در زمینه پیاده‌روی تجربه خواهید کرد. در طول مسیر با موانع مختلفی چون اتومبیل‌ها و رانندگان مواجه می‌شوید که باید در آن هنگام به درستی کنترل خود را حفظ نموده و به خوبی از آن‌ها عبور نمایید. در واقع می‌توان گفت راه رفتن که در دنیای واقعی برای بیشتر ماها امری ساده و بدیهی بوده در این بازی بسیار مهم و سخت تداعی شده و از قوانین خاصی نیز پیروی می‌کند.

باید در طول راه مراقب باشید تا روی بمب‌ها و خطوط بین بلوک‌ها قدم نگذارید. کنترل هر گام با لمس صفحه و نگه داشتن پا شروع می‌شود و با هدایت پا در مسیر درست ادامه داده شده و در نهایت در مکانی صحیح پایین آمده و به همین ترتیب به راه رفتن ادامه می‌دهید. مسیر حرکت شما پر از چالش‌های به نسبت دشوار اما جذاب و مهیج می‌باشد. امتیازاتتان بر اساس میزان راهی که رفته‌اید و تعداد گام‌هایی که برداشته‌اید محاسبه خواهد شد. بازی Steppy Pants با دارا بودن گیم‌پلی ساده برای تمامی سنین قابل اجرا و نیز هیجان‌انگیز است.

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.