کورتانا حالا در میان گفتگوهای اسکایپ نیز پاسخگوی شما خواهد بود!

مایکروسافت قصد دارد تا دستیار صوتی کورتانا بیشتر از این کمک حال کاربران باشد و از حالا به بعد کوتانا مایکروسافت در میان گفتگوهای اسکایپ نیز پاسخگوی کاربران خواهد بود.

0

دستیاران هوشمند زیادی در حال حاضر برای استفاده در بعضی از اپلیکیشن‌های پیام‌رسان وجود دارند، با این حساب جای خالی یک دستیار صوتی هوشمند در اسکایپ نیز کاملاً محسوس بود.

از قرار معلوم مایکروسافت نیز به این مورد پی برده است و دستیار گوش بفرمان کورتانای خود را در اختیار کاربران اسکایپ در پلتفرم‌های اندروید و iOS قرار داده است. به این ترتیب کاربران می‌توانند مستقیماً با کورتانا در حین گفتگو با یک فرد دیگر در اسکایپ صحبت کنند.

اسکایپ نیز ویژگی پاسخ‌دهی هوشمند را بر اساس پرسش‌های کاربر و در محور گفتگویی که در جریان است انجام می‌‌دهد. ثبت قرارهای ملاقات، پیشنهاد رستوران‌ و نمایش نقد فیلم‌ها از مواردی است که که کاربران در حین گفتگو در اسکایپ می‌توانند از کورتانا بپرسند.

با این حساب نمی‌توان گفت حضور کورتانا در حین گفتگوهای اسکایپ ویژگی کاربردی بسیار مهمی است اما باز هم دستیار گوش به فرمان کورتانا می‌تواند اطلاعات مفیدی را در اختیار کابران اسکایپ قرار دهد.

منبع engadget
شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.