اپ‌نت: فروشگاه اسلحه سیب‌زمینی‌ها !?Holy Potatoes! A Weapon Shop

به کمک سیب‌زمینی‌ها در بازی Holy Potatoes! A Weapon Shop?! یک فروشگاه اسلحه‌سازی را مدیریت کنید. این بازی در سبک بازی‌های شبیه‌سازی بوده که برای اغلب کاربران بسیار جذاب خواهد بود.

0

تمامی شخصیت‌های بازی سیب‌زمینی‌های بامزه‌ای هستند که هریک مسئولیتی برعهده داشته و هرکدام دارای ویژگی‌های منحصربفرد هستند که تعداد این شخصیت‌ها به بیش از شصت نوع می‌رسد. در فروشگاه اسلحه فضایی برای شما ترتیب داده شده که باید بتوانید تمام نقاط آن‌را مدیریت نمایید. از ساخت اسلحه گرفته تا فروش و نگهبانی از آن‌ها. ساخت اسله نیز توسط سیب‌زمینی‌های آهنگر انجام می‌پذیرد و می‌توانید با ایجاد خلاقیت به سلاح‌های جدید و پیشرفته‌تری دست یابید. در نهایت می‌توانید بیش از 200 نوع سلاح داشته باشید.

بعد از ساخت سلاح‌ها آن‌ها را دراختیار قهرمانان قرار دهید و هریک را به صورت شخصی برای هر قهرمان طراحی کنید. اسلحه‌های قدیمی و عتیقه‌جات را بررسی کرده و با کمک آن‌ها سلاح جدید بسازید. کارگرانی که برایتان کار می‌کنند را می‌توانید آموزش دهید و از آن‌ها نیروهای جدید و توانمندی بسازید. در ادامه برای تنوع بیشتر و نیز جذابیت Holy Potatoes! A Weapon Shop?! فضا را در آب‌و هواهای مختلف مشاهده می‌کنید. گشت و گذار در دنیای سیب‌زمینی‌ها و انواع سلاح‌های ساخته دستشان و نیز مشاهده قابلیت‌های جذاب اسلحه‌ها شمارا ساعت‌ها میخکوب بازی خواهد کرد.

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.