اینستاگرام دکمه ترجمه را به سرویس خود اضافه می‌کند

اینستاگرام اخیراً در پروفایل رسمی خود اعلام کرده که از این ماه دکمه ترجمه یا Translate را در این اپلیکیشن خواهید دید. به این ترتیب در کپشن یا متن مربوط به تصاویر و همچنین Bio می‌توانید زبان‌های دیگر را به زبان فعلی دستگاه ترجمه کنید.

0

از آن‌جای که فیس‌بوک مدت‌هاست چنین قابلیتی را دارد و حالا اینستاگرام یکی از اپ‌های فیس‌بوک محسوب می‌شود دور از انتظار نبود که دکمه ترجمه را در اینستاگرام نیز ببینیم. با وجود این‌که اینستاگرام هنوز از زبان فارسی پشتیبانی نمی‌کند اما اگر از کاربرانی هستید که صفحات خارجی غیرانگلیسی را نیز دنبال می‌کنید از این پس می‌توانید تنها با لمس دکمه Translate متون را به انگلیسی ترجمه کنید.

این ویژگی قرار است از همین ماه عرضه شود اما در حال حاضر هم برخی کاربران گزارش اضافه شدن چنین دکمه‌ای را در Bio پروفایل دوستانشان داده‌اند. اینستاگرام در حال حضر بیش از 500 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد که از این تعداد 300 میلیون نفر به صورت روزانه از این سرویس استفاده می‌کنند. افزوده شدن قابلیت ترجمه می‌تواند دلیل دیگری بر رشد روزافزون این شبکه اجتماعی باشد.

فیس‌بوک سال 2012 اینستاگرام را تصاحب کرد و از آن زمان به بعد ویژگی‌های زیادی از جمله ویدئوهای بلند، افکت‌های بیشتر، امکان استفاده از چند اکانت همزمان و تغییرات در ترتیب نمایش پست‌ها را در این سرویس اعمال کرده است.

phoneArena

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.