دلیل جالب استیو وزنیاک برای ناخرسندی از آی‌پد ایر اپل

استیو وزنیاک، یکی از بنیانگذاران شرکت اپل، بار دیگر اپل و محصولاتش را مورد انتقاد قرار داد. به گزارش از Macworld، در کنفرانسی که در بریتانیا برگزار شده بود، وی اعلام کرد علاقه‌ای به آی‌پد ایر جدید اپل ندارد. وی دلیل این امر را نداشتن فضای ذخیره سازی کافی برای برآورده کردن نیازهایش برشمرد. او می‌گوید: ” آی‌پدی می‌خواستم که فضای ذخیره سازی لازم برای دانلود همه قسمت‌های مجموعه تئوری بیگ بنگ را داشته باشد.”

0

فارنت:  استیو وزنیاک، یکی از بنیانگذاران شرکت اپل، بار دیگر اپل و محصولاتش را مورد انتقاد قرار داد. به گزارش از Macworld، در کنفرانسی که در بریتانیا برگزار شده بود، وی اعلام کرد علاقه‌ای به آی‌پد ایر جدید اپل ندارد. وی دلیل این امر را نداشتن فضای ذخیره سازی کافی برای برآورده کردن نیازهایش برشمرد. او می‌گوید: ” آی‌پدی می‌خواستم که فضای ذخیره سازی لازم برای دانلود همه قسمت‌های مجموعه  تئوری بیگ بنگ را داشته باشد.”

wozniakapple

وی ادامه داد: ” وقتی که نگاهی به دستگاه‌های موجود در بازار می‌اندازم، آی‌پد دستگاهی نیست که نیازهای مرا برآورده کند. بله این دستگاه‌، باریک‌تر است اما من به فضای ذخیره سازی بیشتری نیاز دارم. من در منزل پهنای باند زیادی ندارم و در هتل‌ها نیز ارتباطات اینترنتی خوبی ارائه نمی‌شود، بنابراین ترجیح می دهم همه محتویات صوتی و تصویری مورد علاقه‌ام را در آی‌پد قرار می‌دهم، به همین علت دوست داشتم آی‌پد فضای ذخیره سازی در حدود 256 گیگابایت داشته باشد. نهایتا اینکه من ایمیلی به همسرم نوشتم و در آن اعلام کردم، نه! من یکی از این آی‌پدها را نمی‌خواهم.”

Source: BGR

پایان مطلب /

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.