معرفی داوران و مربیان چهارمین دوره استارتاپ ویکند تهران

استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی در سراسر دنیاست که در 3 روز متوالی برگزار می گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت آپ، بازاریاب های حرفه ای و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا در طی 54 ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده ای را اجرا کند.

0

فارنت: چهارمین دوره استارتاپ ویکند تهران از ۱۱ تا ۱۳ اردیبهشت ماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر و با همکاری کانون کارآفرینی ایران و این دانشگاه برگزار می شود.

از مربیان حاضر در این رویداد میتوان به نازنین دانشور؛ بنیانگذار سایت تخفیفان، اشک فتحی؛ مربی مجرب استارتاپ‌‏ها، رضا هاشمی؛ بنیان‌گذار پرشین بلاگ، منصور خضرائی‏‌منش؛ قائم مقام گروه زورق، پویا محمودیان؛ مدیرعامل عکس پرینت، ژان بقوسیان؛ مدرس بازاریابی، نیما نورمحمدی؛ بنیانگذار سایت پونیشا و آرش ایزدیار؛ طراح گرافیک اشاره کرد.

startup_weekend

هیئت داوران این دوره محسن ملایری؛ نماینده جهانی استارتاپ ویکند، سعید رحمانی؛ مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سرآوا، ژاله مجیب؛ عضو هیئت علمی سازمان پژوهش‌های علمی صنعتی کشور، حمید محمدی؛ مدیرعامل دیجی کالا و شایان شلیله؛ بنیان‌گذار وبنا می باشند.

از نکات جذاب در این رویداد حضور مجازی مربیان خبره بین المللی در میان تیم هاست. کریسجان کریسجانسون مدیر مرکز کارآفرینی ایسلند و بن گیلبرت یکی از مدیران مجرب پروژه در مایکروسافت است. هدایت و راهبری این رویداد توسط محسن ملایری، مدرس جهانی استارتاپ ها صورت می پذیرد.

استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی در سراسر دنیاست که در 3 روز متوالی برگزار می گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پُرانگیزه‌ای شامل برنامه‌نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت آپ، بازاریاب‌های حرفه‌ای و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا در طی 54 ساعت ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند.

در این برنامه جهانی تا بحال بیش از 100 هزار بار در بیش از 450 شهر کوچک و بزرگ دنیا برگزار شده است. در استارتاپ ویکند ایده های زیادی مطرح می شوند اما آنچه در این برنامه اهمیت دارد فقط سه چیز است. اجرا، اجرا و فقط اجرا!

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام میتوانید به سایت استارتاپ ویکند تهران مراجعه نمایید.

Source: Webna

پایان مطلب/

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.