سفر به دنیای مهیج والت دیزنی با قابلیت جدید مرورگر گوگل کروم!

فرا از نشان دادن پتانسیل بالای مرورگر کروم، از این قابلیت به عنوان ابزاری تبلیغاتی برای نمایش بیش ازپیش فیلم OZ کار جدید دیزنی استفاده شده است.

0

فارنت: گوگل از همکاری با دیزنی و عرضه قابلیتی با نام Find Your Way To OZ  خبر می‌دهد. این قابلیت، تجربه ای جالب و مهیج را درصورتی که پردازنده سیستم شما بتواند نسخه‌های HD راپخش کند برای شما به همراه خواهد داشت.

صرف نظر از نشان دادن پتانسیل بالای مرورگر کروم، از این قابلیت به عنوان ابزاری تبلیغاتی برای نمایش بیش ازپیش فیلم OZ کار جدید دیزنی استفاده شده است.

Google-Chrome-journey-to-Oz

این مسافرت که کنترل آن به وسیله موشواره یا ترک‌پد لپ تاپ در دستان شماست، شما را به سیرکی در ایالت کانزاس می‌برد. البته تجربه اجرای این قابلیت برروی لپ‌تاپ‌ها متفاوت است. اگر خودتان بخواهید می‌توانید این سفر را اینجا تجربه کنید و یا در ادامه می‌توانید ویدئوی این سفر مهیج را مشاهده کنید.

Source : Theverge

پایان مطلب /

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.