مایکروسافت 165 ترابایت تصویر ماهواره‌ای جدید به نقشه بینگ افزود

سرویس نقشه بینگ شرکت مایکروسافت پیش از این شامل 129 ترابایت تصاویر ماهواره‌ای از کره زمین بود که با به‌روزرسانی جدید 165 ترابایت دیگر به آن اضافه شد.

0

شرکت مایکروسافت از به‌روزرسانی عمده‌ای شامل تصاویر ماهواره‌ای جدید در سرویس نقشه بینگ خود خبر داد. سرویس نقشه بینگ شرکت مایکروسافت پیش از این شامل 129 ترابایت تصاویر ماهواره‌ای از کره زمین بود که با به‌روزرسانی جدید 165 ترابایت دیگر به آن اضافه شد.

در سرویس نقشه بینگ شرکت مایکروسافت از تصاویر موسوم به تصاویر NADIR (تصاویری با زاویه کاملا قائم نسبت به زمین و در برابر خورشید) استفاده شده که توسط هواپیما و یا ماهواره برداشته شده است.‌

38 میلیون کیلومتر مربع؛ پوشش سرویس نقشه بینگ

با اضافه شدن تصاویر جدید به سرویس نقشه بینگ پوشش این سرویس به 38 میلیون کیلومتر مربع افزایش یافت تا آمریکای شمالی,‌آمریکای جنوبی,‌آفریقا, استرالیا, اروپا و آسیا تحت پوشش قرار گرفتند.

مایکروسافت با اعلام اینکه پروژه استفاده کامل از تصاویر NADIR به 85 درصد رسیده تاکید کرده است که با اضافه شدن تصاویر جدید, سرویس نقشه بینگ به پوشش 100 درصدی ایالات متحده رسیده و انتظار می‌رود تا پایان پائیز تمامی اروپا نیز تحت پوشش 100 درصدی این سرویس قرار بگیرند.

Source: geeky-gadgets

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.