اپ‌نت: بازی تکامل باکتری Bacter.io Evolution

در دنیای باکتری‌ها یک باکتری مفید باشید. بازی Bacter.io Evolution شمارا وارد یک آزمایشگاه علوم کرده که دانشمندان در آن به خاطر یک خطای کوچک به دردسر بزرگی افتاده‌اند. این بازی توسط استودیوی Akadem برای دوستداران بازی‌های اکشن طراحی شده است.

0

دانشمندان به ساخت یک باکتری جدید پرداخته‌اند تا از آن در جهت تحقیقات علمی استفاده نمایند اما این باکتری از کنترل آن‌ها خارج شده و به خوردن سایر باکتری‌ها می‌پردازد. شما در نقش یک باکتری کوچک وارد بازی شده تا در محیط آزمایشگاه به مبارزه علیه این باکتری بپردازید. در طول مراحل بازی شما با خوردن پلانکتون‌ها و سایر مواردی که در مسیرتان قرار می‌گیرند به مرور رشد کرده، بزرگتر شده و به قدرتتان اضافه می‌شود. هرچقدر بیشتر بخورید و بزرگتر شوید بهتر برای پیش بردن بازی می‌توانید تصمیم بگیرید.

با اختیار خودتان و همزمان با افزایش قدرتتان می‌توانید DNA باکتری که خودتان هستید را تغییر داده تا دهان بزرگتری داشته باشید و بیشتر بتوانید تغذیه کنید. در مبارزه با سایر باکتری‌ها باید از قدرت‌های خاص خودتان استفاده نمایید تا پیروز میدان باشید. این قدرت‌ها را با افزایش توانایی و جهش ژنتیکی که در خودتان ایجاد می‌کنید می‌توانید به دست بیاورید. تمام استراتژی این بازی در راستای خوردن و خورده نشدن می‌باشد.

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.