آپدیت جدید اکسپریا XZ پرمیوم سونی مشکلات سنسور دوربین را حل می‌کند

اکسپریا XZ پریمیوم پس از دریافت آپدیت نسخه 8.0 اندروید اوریو با مشکلاتی در قسمت سنسور دوربین روبرو بود که باخبر شدیم آپدیت جدید اکسپریا XZ پرمیوم سونی مشکلات سنسور دوربین را حل می‌کند.

0

گوشی اکسپریا XZ پریمیوم اولین گوشی هوشمند سونی است که افتخار دریافت آپدیت اندروید نسخه 8.0 اوریو را داشته است، از طرف دیگر با توجه به سیاستی که از سونی سراغ داریم انتظار می‌رود سایر گوشی‌های سونی نیز در آینده‌ای نزدیک جدیدترین آپدیت اندروید را دریافت کنند.

آپدیت نسخه 8.0 اندروید اوریو برای کاربران اکسپریا XZ پریمویم گران تمام شد و کاربران، پس از دریافت این آپدیت شاهد مشکلاتی در قسمت دوربین گوشی بودند. این کاربران ادعا می‌کنند عکس‌هایی که با این گوشی پس از آپدیت گرفته‌اند تار و محو است و برخی سنسورها مثل فوکوس لیزری به‌خوبی کار نکرده و قابلیت‌هایی نظیر 3D Creator نیز در اکسپریا XZ پریمیوم پس از دریافت این آپدیت جدید غیرفعال شده است.

خوشبختانه سونی کاربران پرچمدار جدید خود را تنها نگذاشته و آپدیتی را برای برطرف کردن این مشکل‌ها منتشر کرده است. در کنار این موارد در این آپدیت سونی آخرین نسخه وصله امنیتی اندروید را نیز قرار داده است.

این آپدیت در حال حاضر برای بعضی از کاربران اکسپریا XZ پریمیوم منتشر شده است و کاربران این گوشی پرچمدار در سایر کشورها نیز در آینده‌ای بسیار نزدیک آن‌را دریافت خواهند کرد.

منبع phonearena
شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.