فرمان‌های صوتی بیکسبی به‌زودی در همه‌جا فعال خواهد شد

بیکسبی، دستیار هوشمند جدید سامسونگ، فرازونشیب‌های زیادی را از زمان معرفی گذرانده است و هنوز هم برخی قابلیت‌های اصلی آن در دسترس تمام کاربران سامسونگ قرار نگرفته است.

0

این دستیار هوشمند در ابتدا بدون پشتیبانی از فرمان‌های صوتی عرضه شد و سپس سامسونگ در آپدیتی، فرمان‌های صوتی را در اختیار کاربران کره‌ی جنوبی و یک ماه بعد در اختیار کاربران آمریکا قرار داد. با این حال هنوز هم فرمان‌های صوتی این دستیار هوشمند برای کشورهای دیگر عرضه نشده است و حتی کشور انگلیسی‌زبانی مثل انگلستان هم به آن دسترسی ندارد.

حالا اما خبرهای جدیدی منتشر شده است که می‌تواند برای همه‌ی کاربران سامسونگ خوش‌حال کننده باشد: دستیار صوتی بیکسبی به‌زودی در دسترس همه‌ی کاربران سامسونگ قرار خواهد گرفت.

البته منشأ این خبر بسیار عجیب است. در بخش تغییرات آخرین آپدیت اپلیکیشن Contacts سامسونگ این جمله ذکر شده است: عرضه‌ی جهانی بیکسبی انگلیسی. از این جمله می‌توان دو برداشت متفاوت داشت: یا به‌زودی همه‌ی کاربران می‌توانند از دستورهای صوتی بیکسبی استفاده کنند، یا کسی که این جمله را نوشته اشتباهی را مرتکب شده است.

بااین‌حال اگر این جمله درست باشد، باید منتظر ماند و دید که آیا این دستیار صوتی می‌تواند لهجه‌ی انگلیسی غیرآمریکایی را هم به‌خوبی تشخیص دهد یا خیر. انتظار می‌رود که سامسونگ مانند دستیار صوتی S Voice خودش، پشتیبانی از دیگر زبان‌ها را نیز به بیکسبی اضافه کند.

منبع PhoneArena
شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.