اپ‌نت: Selfish – Selfie Camera؛ سلفی بدون اعمال شاقه!

اپلیکیشن Selfish – Selfie Camera به شما کمک می‌کند تا تصاویر سلفی با کیفیتی را بگیرید که در هیچ کدامشان نیازی به استفاده از دست برای گرفتن آن نخواهید داشت. این اپ را Bengigi برای دارندگان گجت‌های اندرویدی ارائه داده است.

0

برای داشتن تصاویر سلفی و استفاده از دوربین جلوی دستگاهتان علاوه بر اینکه می‌توانید از آیتم زمان استفاده کرده و با انتخاب یک گزینه با شمارش معکوس عکس تهیه کنید، راه‌های دیگری نیز برای عکس گرفتن خواهید داشت. راه دیگر آن استفاده از آیتم شناسایی چهره می‌باشد. با انتخاب این گزینه وقتی اپلیکیشن، آن تعداد از صورت‌هایی که قبلا توسط شما به اپ معرفی شدند را شناسایی نمود تصویر سلفی گرفته می‌شود.

راه دیگری که اتفاقا گزینه‌ای مناسب برای افراد روشن‌دل محسوب می‌شود دستور صوتی بوده. به این ترتیب که یک عبارت یا واژه از قبل به Selfish – Selfie Camera معرفی می‌شود و سپس هنگام تصویربرداری آن واژه را به کار برده و تصویر ثبت خواهد شد. صدایی که این عبارات را به کار می‌برد باید با همان صوت و آهنگی که قبلا به دستگاه معرفی شده بازهم آن کلمات را بر زبان آورد تا مورد شناسایی قرار بگیرد. اپلیکیشن Selfish – Selfie Camera به صورت خودکار می‌تواند بر روی تصاویرتان ویرایش نیز انجام دهد. در نهایت آن تصاویر را در شبکه‌های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.