استوری‌های فیس‌بوک به نسخه وب‌سایت هم می‌آیند

استوری‌های فیس‌بوک شبیه به استوری‌های اینستاگرام هستند و الهام‌بخش هردو، اپلیکیشن اسنپ‌چت بوده است؛ اما برخلاف استوری‌های اینستاگرام، استوری‌های فیس‌بوک از زمان عرضه در حدود 5 ماه پیش تاکنون آن‌چنان موفق نبوده‌اند.

0

تقریباً هیچ‌کس در فیس‌بوک از استوری استفاده نمی‌کند و این تضادی دردناک با 250 میلیون کاربر این قابلیت در اینستاگرام دارد. به نظر شما فیس‌بوک در چنین شرایطی چه‌کاری انجام می‌دهد؟ اصولاً استوری‌ها را حذف می‌کند؟ استوری‌های اینستاگرام را به فیس‌بوک می‌آورد؟

هیچ‌کدام. ابن شبکه اجتماعی فعلاً مشغول تست نشان دادن استوری‌ها درزمانی که از وب‌سایت آن دیدن می‌کنید است. برخلاف اپلیکیشن موبایلش که در آن استوری‌ها در بالای تایملاین نمایش داده می‌شوند، همان‌طور که در تصویر زیر می‌بینید در دسکتاپ استوری‌ها را به سمت راست و بالای صفحه قرار داده و کمتر توجه را به خود جلب می‌کند.

یک علامت سؤال کوچک نیز در کنار این قسمت قرار دارد که می‌توانید موس خود را بر آن نگه‌داشته و درباره ماژول جدید استوری‌ها در فیس‌بوک بخوانید. در این توضیحات نوشته‌شده که استوری‌ها، از عکس‌ها و ویدئوهایی تشکیل می‌شوند که تنها 24 ساعت قابل‌مشاهده بوده و بعد ناپدید خواهند شد.

بااینکه این قابلیت هنوز در مرحله آزمایشی قرار دارد، فیس‌بوک اعلام کرده که به‌زودی نسخه بزرگی از این ماژول را عرضه خواهد کرد. پس خودتان را آماده کنید، به‌زودی استوری‌ها اینترنت را تسخیر می‌کنند. حداقل وضع درباره فیس‌بوک که چنین است.

منبع gsmarena

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.