اپ‌نت: درج خودکار تاریخ و زمان روی تصاویر با Timestamp Photo

برای ثبت تصاویرتان به همراه زمان و مکان از اپلیکیشن Timestamp Photo استفاده کنید. این اپ با کاربردی آسان و موثر توسط استودیوی Yubin Chen برای کاربران اندروید طراحی شده است.

0

اگر بخواهید بر روی عکس‌هایتان برچسب زمانی و یا مکانی بگذارید و جا و زمان آن را برای همیشه ماندگار کنید بهترین راه استفاده از این اپ می‌باشد. استفاده از این اپ بسیار آسان بوده. از انواع مختلف فونت‌ها یکی را انتخاب کرده و بر روی تصویرتان یادداشت بگذارید و یا در صورت لزوم رنگ آن را تغییر دهید. این امکان را نیز خواهید داشت که این یادداشت‌ها را بر روی هر قسمتی از عکس که بخواهید می‌توانید قرار دهید.

در محیطی ساده به ثبت خاطراتتان هم به صورت تصویری و هم نوشتاری بپردازید. عکس‌هایتان را به صورت دسته‌ای برچسب‌گذاری نموده و در حافظه خود ذخیره نمایید و یا اگر دوست داشتید آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. توجه داشته باشید که از هر طریقی از این اپ خروجی دریافت کنید کیفیت تصویر اولیه به همان صورت باقی می‌ماند و کم نمی‌شود. در صورت لزوم خروجی را به صورت پرینت شده نیز می‌توانید دریافت کنید. در هر موقعیت مکانی که بودید به سادگی به آن دسترسی پیدا کرده و بر روی عکس‌ها ثبت نمایید.

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.