آموزش: چگونه اکانت اینستاگرام خود را به صورت موقت غیرفعال و از دسترس خارج کنیم؟

گاهی اوقات پیش می‌آید که قصد داشته باشید به خود کمی استراحت دهید و از فضای شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام دور باشید. خوشبختانه اینستاگرام چنین قابلیتی را مدت‌هاست به امکانات خود اضافه کرده است با فارنت همراه باشید تا روش غیرفعال کردن موقت اینستاگرام را با هم مرور کنیم.

2488

همانطور که اشاره کردیم اینستاگرام قابلیتی با عنوان غیرفعال کردن موقت اکانت دارد. این قابلیت تقریبا حالت موقت پاک کردن اکانت است. اگر تصمیم به انجام این موضوع دارید برای انکه پشیمانی به بار نیاورید ابتدا لازم است نکات زیر را بدانید.

 • بنابر اعلام اینستاگرام، شما تنها هفته‌ای یک بار قادر به غیرفعال کردن و فعال کردن مجدد اکانت خود هستید. تجربه نشان داده استفاده مداوم و بی‌دلیل از این قابلیت این مدت را تا چند هفته نیز افزایش داده است.
 • با غیرفعال کردن اکانت و خارج شدن از اکانت تا زمانی که دوباره یوزرنیم و پسورد خود را ثبت کرده و دوباره وارد اینستاگرام شوید اکانت خود را غیرفعال کرده‌اید و هیچ فردی قادر به مشاهده تصاویر و پروفایل شما نیست.
 • با غیرفعال کردن اکانت پیام‌های شخصی دایرکت، پست‌ها، فالورها و … دست نخورده باقی خواهند ماند. در عین حال تجربه نشان داده گاهی اوقات برای افرادی که آنها را در تصاویر قبلی خود تگ کرده‌اید با فعال کردن مجدد اکانت برای آنها نوتیفیکیشن ارسال می‌شود.
 • در نظر داشته باشید این روند از نظر اینستاگرام کاملا بدون اشکال اعلام شده است اما در عین حال تجربه نشان داده برخی اوقات با فعال کردن مجدد اکانت برخی کاربران دچار برخی اشکالات موقتی می‌شود.
 • پس از غیرفعال کردن اکانت، نام کاربری شما موقتاً به instagrammer تغییر خواهد کرد و  پس از گذشت مدت زمانی (از چند دقیقه تا چند ساعت) اکانت به طور کلی به همراه کامنت‌ها و لایک‌ها موقتاً محو خواهد شد.
 • اگر چه اینستاگرام هیچ محدودیتی برای ورود مجدد و فعال کردن اکانت اعلام نکرده اما برای فعال کردن و ورود مجدد معمولا باید چند روز صبر کنید و هیچ راهی برای فعال کردن جز وارد شدن وجود ندارد.
 • برخی اوقات کاربران با مشکل در غیرفعال کردن اکانت خود مواجه هستند که مربوط به شبکه اینستاگرام است و راه‌حلی به جز صبر و انجام مجدد کار برای این مشکل وجود ندارد. این مشکل معمولا برای کاربرانی که زیاد انجام به این کار می‌کنند بیشتر دیده می‌شود.
 • برای غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام هیچ راهی جز انجام این موضوع از طریق وب‌سایت اینستاگرام وجود ندارد و غیر فعال کردن اکانت توسط خود اپلیکیشن امکان ندارد. برای مراجعه به وب‌سایت اینستاگرام می‌توانید از طریق کامپیوتر و یا خود گوشی اقدام کنید.
 • اگر می‌خواهید اکانت خود را پاک کنید و برای همیشه از اینستاگرام خداحافظی کنید می‌توانید از آموزش پاک کردن اینستاگرام در فارنت استفاده کنید.

آموزش غیرفعال کردن / دی‌اکتیو کردن اکانت اینستاگرام:

قدم اول: به وب‌سایت اینستاگرام (https://www.instagram.com) مراجعه کرده که با تصویری مطابق تصویر زیر (تصویر 1) روبرو خواهید شد. سپس بر روی Log in کلیک کنید. حالا می‌توانید با تایپ کردن نام کاربری (آی‌دی) و رمز عبور (پسورد)‌ وارد اکانت خود شوید(تصویر 2). پس از ورود به اکانت به صفحه اصلی خودتان وارد می‌شوید (تصویر 3) که شبیه به صفحه اصلی اینستاگرام در موبایل بوده و تصاویر خود و کسانی که در اینستاگرام دنبال می‌کنید را می‌توانید ببینید.

غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام

 • – در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید با کلیک بر روی Forgot? و ادامه مراحل آن را بازیابی کنید.

قدم دوم: در این صفحه با کلیک یا لمس بر روی علامت آدمک در گوشه سمت راست و پائین صفحه (تصویر 3 بالا) به صفحه پروفایل شخصی خود خواهید رفت.

قدم سوم:

پس از باز شدن صفحه پروفایل (تصویر 4)، کافیست بر روی Edit profile  کلیک کنید تا به صفحه ویرایش پروفایل خود (تصویر 5) بروید. سپس تا انتهای صفحه پائین بروید (تصویر 6) و در انتهای صفحه بر روی عبارت  Temporarily disable my account  کلیک کنید تا به صفحه غیرفعال کردن اکانت وارد شوید.

قدم چهارم:

در صفحه غیرفعال کردن اکانت (تصویر 7)، با صفحه‌ای مانند صفحه تصویر 7 روبرو می‌شوید. در این قسمت می‌توانید به اینستاگرام دلیل غیرفعال کردن اکانتتان را بگویید و این سرویس سعی می‌کند با ارائه راهکارهای احتمالی شما را از این کار منصرف کند! اگر تنها به غیرفعال اکانتتان فکر می‌کنید، چندان اهمیتی هم ندارد و می‌توانید همین دلیل Just Need a break (تصویر 8) را برگزینید.

قدم آخر:

پس از انتخاب دلیل اینستاگرام برای انجام کار وارد کردن مجدد رمز عبور را درخواست خواهد کرد. پس از وارد کردن دوباره رمز عبور در کادر مورد نظر، بر روی دکمه قرمز رنگی که با عبارت Temporarily disable account در پایین صفحه مشخص شده است (تصویر 8) کلیک کنید. اینستاگرام برای انجام کار از شما مجددا تائید خواهد خواست (تصویر 9) پس از تائید کار تمام می‌شود.

در صورتی که با تصویری مطابق تصویر بالا ( تصویر شماره 10) روبرو شده‌اید موفق شده‌اید اکانت خود را غیر فعال کنید و همانطور که اینستاگرام اعلام کرده، صفحه اینستاگرام شما تا زمان مراجعه مجدد شما غیرفعال خواهد بود و کسی از شما اثری نخواهد دید.

پاسخ به سوالات رایج:
 • – شما تنها هفته‌ای یک بار قادر به غیرفعال کردن و فعال کردن مجدد اکانت خود هستید. تجربه نشان داده استفاده مداوم و بی‌دلیل از این قابلیت این مدت را تا چند هفته نیز افزایش داده است.
 • – بدون داشتن نام کاربری و رمز عبور راهی برای غیرفعال کردن اکانت وجود ندارد. اگر یوزرنیم و پسورد را ندارید بهتر است روش بازیابی اکانت با استفاده از ایمیل یا شماره موبایل را دنبال کنید. بدون داشتن یوزرنیم و پسورد هیچ راهی برای غیرفعال کردن اکانت شما وجود ندارد.
 • – حتی خود اینستاگرام هم اکانت شما را بدون داشتن یوزرنیم و پسورد نمی‌تواند غیرفعال کند. ریپورت و گزارش کردن سایر کاربران هم در نهایت اگر مورد قبول اینستاگرام واقع شود تنها به بسته شدن همیشگی اکانت شما منجر می‌شود اما تصاویر و سایر موارد پروفایل شما باقی می‌ماند.
 • – اگر می‌خواهید اکانت خود را پاک کنید و برای همیشه از اینستاگرام خداحافظی کنید می‌توانید از آموزش پاک کردن اینستاگرام در فارنت استفاده کنید.
 • برای فعال کردن مجدد کافیست با همان یوزرنیم و پسورد فعلی خود دوباره وارد شوید (Login کنید.) اگر با پیام خطای The username you entered doesn’t belong to an account. Please check your username and try again مواجه شدید سعی کنید در گوشی و همچنین در وبسایت (نسخه دسکتاپ) وارد شوید.
 • –  اکانت فارنت در اینستاگرام را دنبال کنید تا آخرین نکات آموزشی و حیاتی اینستاگرام را از دست ندهید.

توجه: لطفا اگر با مشکلی در اینستاگرام مواجه هستید و یا سوالی در زمینه استفاده از آن دارید به مطلب آموزش جامع اینستاگرام مراجعه کنید و ابتدا مطلب را خوانده و اگر سوال شما در میان سوالات رایج نبود در بخش نظرات همان مطلب مطرح کنید. دراین مطلب تمرکز بر پاسخ به سوالات کاربران در خصوص غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام خواهد بود.

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:
2,488 نظر برای این مطلب
 1. امیرحسین می‌گوید

  ببخشید اگر امکانش هست به ایدی تلگرامم پیام بدید اخه باهاتون کار خصوصی دارم تو رو خدا نا امیدم نکنید

  Amirhow3in_kh@

  1. محسن صحافی می‌گوید

   متاسفانه امکان چنین کاری وجود نداره هر سوالی دارید همین جا بپرسید در اسرع وقت و به بهترین نحو تا جایی که اطلاعات داشته باشیم پاسخ میدیم

 2. امیرحسین می‌گوید

  میشه فقط برای یک نفر از دسترس خارج کرد؟

  1. محسن صحافی می‌گوید

   خیر.. خب بلاکش کنید!

 3. میلاد می‌گوید

  سلام.من اکانتمو دی اکتیو کردم.الان دوباره بازش کردم.ولی چندتا از پستام حذف شده انگار

  1. محسن صحافی می‌گوید

   سلام
   مشکل از خود اینستاگرام هست معمولا خودبخود حل میشه
   راه حل خاصی نداره

 4. هانیه می‌گوید

  سلام خسته نباشید
  من برنامه اینستاگرام رو از گوشیم پاک کردم
  وقتی دوباره ریختم هر چقدر نام کاربری با رمزمو زدم نیورد
  نوشته بود که تلاش غیر عادی برای ورود به سیستم شناسایی شد
  که یه کد به ایمیل میفرسته
  در حالی که من یه ایمیل الکی زدم واسه اکانتم
  حالا باید چجوری درستش کنم ؟؟؟؟؟

  1. محسن صحافی می‌گوید

   سلام
   برای ورود دوباره به اکانت باید از پایین صفحه اول از بخش Login با نوشتن یوزرنیم و پسورد اکانت وارد بشید
   اگر از شما درخواست کد ارسال شده به ایمیل می‌کنه و از ایمیل الکی استفاده کردید و به اون ایمیل دسترسی ندارید متاسفانه هیچ راهی نداره هیچ راهی!

 5. ميترا می‌گوید

  سلام من اینستامو غیرفعال کردم بعد یهو پشیمون شدم برگشتم حالا میگه نمیشه یعنی پیجم کلا خذف شد ؟؟ من که از غیرفعال موقت رفتم

  1. محسن صحافی می‌گوید

   سلام
   لطفا مطلب رو بخونید بعد سوال کنید
   اگر فقط غیرفعال کرده باشید چند روز دیگه تا نهایت یم هفته دیگه از پایین صفحه اول از بخش Login با نوشتن یوزرنیم و پسورد اکانت وارد بشید تا فعال بشه مجدد

 6. امیر می‌گوید

  سلام وقتتون بخیر
  من نمیدونم چطور شده از اکانتم خارج شدم یا اکانتم حذف شده یا موقتا غیر فعال شده یوزر و پسوردشم دارم تو قسمت سرچ وقتی آی دیمو میزنم میاد الان میخوام وارد بشم مینویسه
  Sorry there was a problem with your requst

  1. محسن صحافی می‌گوید

   بعدا دوباره امتحان کتید مشکل از خود اینستاگرام هست

 7. m می‌گوید

  سلام من‌پیجمو حذف موقت زدم اما الان که میخام برم نمیشه
  we haven’t finished disablingyour eccount yet.if you want to reactivate it try again in a few hours
  این ینی چی؟

  1. محسن صحافی می‌گوید

   سلام
   میگه چند ساعت دیگه مراجعه کنید تا فعال بشه! ظاهرا کامل غیرفعال نکردید

  2. Farzan می‌گوید

   برا منم نمیشه
   اگ دلیلشو پیدا کردین لطفا منو راهنمایی کنید

 8. لیلا می‌گوید

  با گوگل کروم

 9. لیلا می‌گوید

  از مرور‌گر هم استفاده کردم

  1. محسن صحافی می‌گوید

   مراحل رو درست انجام بدید روش هیچ تغییری نکرده..

 10. لیلا می‌گوید

  من میخوام‌اکانت اینستاگرامو موقت غیر فعال کنم ولی تو قسمت ادیت پروفایل temporarily disable account رو نداره

  1. محسن صحافی می‌گوید

   مطلب رو یک بار کامل و دقیق بخونید. باید از طریق مرورگر و وبسایت اینستاگرام اقدام کنید نه خود برنامه!

 11. فرشته می‌گوید

  سلام. چجوری میتونم پست های که به اشتباه از اینستاگرامم حذف کردم دوباره به صفحه ام برگردونم؟؟؟ خواهش میکنم جواب بدین. خیلی مهمه برام. سایت اینستاگرام همچین قابلیتی برای بازگردانی پست ها داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. علی ارغوان می‌گوید

   اگر حذف کردید راه برگشتی نداره. مگر اینکه آرشیو کرده باشید

 12. fer می‌گوید

  سلام وقت بخیر .. من ایمیل و رمز ایمیلم یادمه ولی یوزر رو فراموش کردم چطور پیج رو برگردونم؟
  تو سایت هم میخوام با این ایمیلم اکانت جدید بسازم نمیذاره که با این ایمیل پیج داری ولی وقتی هم با ایمیل تو سایت اینستا میزنم که وارد شه میگه این یوزر غیر فعال شده

  1. علی ارغوان می‌گوید

   بخش فراموشی پسورد رو چک کنید و ایمیلتون رو وارد کنید

 13. حورا می‌گوید

  سلام
  در اینستاگرام وقتی در پستی، قبل از نوشتن متن فارسی، اعداد را وارد می کنم، به صورت وارونه نشان می دهد.
  در متن های انگلیسی مشکلی نیست. موقع نوشتن کپشن هم مشکلی ندارد، وقتی ارسال می کنم این شکلی می شود.

  1. محسن صحافی می‌گوید

   سلام
   این مشکل برای همه هست و راه حلی نداره

 14. بهار می‌گوید

  سلام من اونروز وارد اکانت اینستام شدم ولی رمزمو اشتباهی یه حرفشو اضافه تایپ کردم ولی بااین همه اینستام بازشد خودمم تعجب کردم بعد که log outکردم دوباره خواستم وارد اکانتم بشم وارد نشد و بهم میگه برو ایمیلتو چک کن و کدروبفرس ولی من اونموقع ایمیلمو اشتباهی وارد کردم یادم رفته بود درستش کنم الان هرچی میزنم وارد اینستام نمیتونم بشم چکارکنم

  1. محسن صحافی می‌گوید

   سلام
   متاسفانه بدون دسترسی به اون ایمیل اشتباه امکان دسترسی به اکانت وجود نداره

 15. Sara می‌گوید

  سلام خسته نباشید
  من حذف موقت کردم
  الان میخوام وارد شم پیغام میده
  چند روز باید بگذره که بتونم باز فعال کنم اکانتمو؟

  1. محسن صحافی می‌گوید

   سلام
   در مطلب توضیح دادیم بخونید بعد سوال کنید
   چند روز تا حداقل یک هفته باید بگذره

 16. فري می‌گوید

  من یکی رو بلاک کردم دیگه نمیتونم انبلاک کنم روش منشن و شر هم جواب نمیده و پیج رو به صورت نات یوزر فوند نشون میده چیکار باید بکنم؟

  1. محسن صحافی می‌گوید
 17. فرفری می‌گوید

  سلام بلخشید من اینستام را غیر فعال کردم و الان میخواهم فعال کنم و نمیشود و الان لایک و کامنتامم شاید برن چیکار کنم من هی میزنم میگ فعال کنین بعد

  1. علی ارغوان می‌گوید

   چه خطایی میده؟

 18. Vahi می‌گوید

  چرااینستای من tempoty disable my acnt رو نمیاره؟😕😕😕😕

  1. محسن صحافی می‌گوید

   مطلب رو درست بخونید
   از مرورگر باید استفاده کنید نه خود برنامه!! 😑

   1. آیدا می‌گوید

    سلام.چرا همش میزنه این نام کاربری موجود نیست؟در خود گوشی یا نسخه دسکتاپ ینی چی؟!

 19. helia می‌گوید

  تا چند مدت پیجم میتونه غیر فعال باشه؟ اگه مدت طولانی باشه حذف که نمیشه؟

  1. محسن صحافی می‌گوید

   سلام
   اینستاگرام محدودیت زمانی در این خصوص اعلام نکرده اما تجربه ما نشون میده نباید زیاد طولانی باشه چون احتمال به مشکل خوردن اکانت وجود داره

 20. مریم می‌گوید

  سلام من اکانتمو دی اکتیو کردم ولی الان هرچی میخوام برم تو اکانتم نمیشه (چند ماهه دی اکتیوه) بعد تو قسمت فراموش کردن پسورد هم که میرم ایمیلمو که میزنم یا شماره اکانتیو پیدا نمیکنه چیکار کنم؟

  1. محسن صحافی می‌گوید

   سلام
   از پایین صفحه اول از بخش Login با نوشتن یوزرنیم و پسورد اکانت وارد بشید. اگر نمیشناسه مشکل از خود اینستاگرام هست از نسخه تحت وبسایت اینستاگرام امتحان کتید. راهی جز این برای فعال کردن وجود نداره

 21. Farhad می‌گوید

  سلام.
  پیج من خود به خود غیر فعال شده و هر کاری میکنم و یوزر میدم میگه همچین یوزری نداریم. میشه کمکم ک۲صنید

  1. علی ارغوان می‌گوید

   از بخش forget password اقدام کنید

 22. سیامک می‌گوید

  سلام من اکانتمو غیر فعال کردم برای فعال سازیش دوباره از سایت استفاده کنم یا اپلیکیشن؟
  مطالب رو خوندم چیزی دستگیرم نشد

  1. علی ارغوان می‌گوید

   تفاوتی نداره اما صبر کنید یک هفته بگذره از طریق همون اپلیکیشن وارد بشید

 23. Ayda می‌گوید

  سلام
  چرا وقتی میرم قسمتedit profileگزینه ی Temporarily disable my account نیست؟؟

  1. محسن صحافی می‌گوید

   سلام
   مطلب رو یک بار کامل بخونید بعد سوال کنید
   باید از طریق مرورگر انجام بدید نه خود برنامه!

 24. Mary می‌گوید

  پیجمو غیرفعال موقتی کردم اما وقتی میخوام لوگ این کنم اخطار میده
  Looks like you requested to delete this account.
  ینی بعد از ی هفته درست میشه یا نه؟ یا کلا پاک شده؟

  1. محسن صحافی می‌گوید

   چیزی که پیام میگه نشون میده به جای غیرفعال کردن کاملا پاک کردید با این حال میتونه مشکل از اینستاگرام باشه بعدا دوباره کنید.

 25. Mary می‌گوید

  قبل از یک هفته نمیشه اکانتمو فعال کنم؟

  1. علی ارغوان می‌گوید

   امتحانش ضرری نداره اما معمولا نمیشه

 26. .... می‌گوید

  سلام من حذف موقت کرده بودم از یه اکانت دیگه وارد اینستا شدم رفتم پیجم پیجمو پیدا نکردم اما امروز دوباره وارده پیج قبلی شدم از طریق اکانت دیگه دیدم وارد شدم و حتی پیجمم قفل نبود می خوام بدونم هک شدم یا نه؟

  1. محسن صحافی می‌گوید

   سلام
   خیر چه ارتباطی به هک شدن داره؟ اگر درست غیرفعال کرده باشبد نباید دیده بشه. دوباره امتحان کنید

 27. mahan می‌گوید

  Zahra M:
  سلام وقتتون بخیر
  پیجی قبلا دی اکتیو شده بود و توی قسمت سرچ دیده نمیشد و فقط از طریق لایک کردن بعضی پست ها اون پیج رو میدیدم که صفحه کاملا سفید بود و فقط آی دی بالای صفحه نوشته شده بود.بعد از مدتی اسم ای دی از اون پستهایی که لایک کرده بود هم حذف شد و به هیچ عنوان قابل پیدا کردن نبود(نمیدونم که دیلیت اکانت کرده بود یا دی اکتیو!)
  الان دوباره چند روز پیش از طریق یکی از پستهایی که انگار قبلا زیرش کامنت گذاشته بود و منشن شده بود،از طریق اون منشن وارد پیجش شدم و دیدم که فالوور و فالویینگ و پستها همش شده بودن صفر،و عکسش هم چیزی نبود انگار که یه پیج تازه ساخته شده باشه،
  و از طریق سرچ هم پیدا میشه.
  میخوا ستم ببینم الان چه اتفاقی برای پیج افتاده؟
  آیا کس دیگه ای پیج رو ساخته؟

  1. علی ارغوان می‌گوید

   اکانت رو حذف کردن

   1. mahan می‌گوید

    مگه نمیگین اگه اکانتی حذف بشه دیگه با اون آی دی نمیشه ساختش؟

 28. عاطفه می‌گوید

  عااااااااااالی بود دستتون درد نکنه

 29. خلیل خزایی می‌گوید

  سلام چرا من هرچی به روزرسانی میکنم لایو ۲ نفره جواب نمیده کلا پاک کردم دوباره نصب کردم بازم نمیاد ۲ نفره ولی باهمین اینستا یه حساب جدید که هنوز هیچ عضوی نداره ۲ نفره میاد بالا ولی حساب خودم جواب نمیده تو رو خدا راهنمایی کنید یک ماه من اسیر شدم دلم نمیاد اکانتم را پاک کنم راهنمایی کنید توروقران

 30. Me می‌گوید

  من اصلا ی همچین گزینه ایی ندارم
  میرم تو تنظیمات پروفایل اخرین گزینه فقط جنسیت !!
  ابدیت ام کردم ورژن اخرش ولی همچین گزینه ایی نیست

  1. علی ارغوان می‌گوید

   همین الان بررسی شد و گزینه وجود داره. به دقت چک کنید. به شکل یک لینک هست.
   مطلب رو درست از اول بخونید: از طریق مرورگر باید اقدام کنید نه اپلیکیشن اینستاگرام.

 31. mina می‌گوید

  من الان 6 ماهه که اکانتم غیر فعاله اگه تا 3 ماه دیگه اینطوری باشه واسه همیشه بسته میشه یا اینکه مدتش مهم نیست؟ باید الان فعالش کنم باز؟

  1. علی ارغوان می‌گوید

   چیزی در مورد حداکثر زمان در اینستاگرام قید نشده

 32. علس شیخی می‌گوید

  سلام.من دی اکتیو کردم اکانت رو .ولی دوستام گفتن ک دایرکت هام واسشون کلا حذف شده.و کامنت هایی ک گذاشتم واسشون هم حذف شده.اگ باز فعال بشم برمیگرده همه اینا؟

 33. atefeh می‌گوید

  سلام من غیر فعال کردم حالا می خوام دوباره فعال کنم. چطوری میشه کمکم کنیت

  1. علی ارغوان می‌گوید

   مطلب رو کامل بخونید توضیح دادیم

 34. حسنا می‌گوید

  سلام من‌ وارد اکانت‌شدم‌از طریق سایت اما وقتی گزینه حذف موقتو‌میزنم‌میگه‌رمزت اشتباس در حالیکه درسته و با اون رمز‌وارد سایت شدم بنظرتون‌چرا؟؟؟؟

  1. محسن صحافی می‌گوید

   سلام
   مشکل از خود اینستاگرام هست بعدا دوباره امتحان کنید ترجیحا با یک اینترنت دیگه

 35. یلدا می‌گوید

  سلام. در حذف موقت اکانت اینستا آیا دایرکتهای من از گوشی مخاطبینم هم حذف میشه؟

  1. علی ارغوان می‌گوید

   خیر فقط بی نام میشن

 36. Sahar می‌گوید

  من پیجمو چندماه پیش غیرفعال کردم و دیروز دوباره فعالش کردم ولی الان هرجی میخوام غیرفعال کنم ارور میده باید چیکار کنم؟

  1. محسن صحافی می‌گوید

   سلام
   لطفا مطلب رو بخونید بعد سوال کنید
   بلافاصله بعد از فعال کردن نمیشه دوباره غیرفعال کردباید یه مدت زمانی بگذره گاها همون روز هم میشه گاهی چند روز تا یک هفته طول می‌کشه دوباره بتونید

 37. azita می‌گوید

  سلام
  من ھرکارمیکنم ک توسایت instagrmواردبشم ک log inبشم واردنمیشہ ے پیج دیگہ میادپیج اصلیم نمیاد

  1. محسن صحافی می‌گوید

   از پایین صفحه اول از بخش Login با نوشتن یوزرنیم و پسورد اکانت قبلی وارد بشید. شما اکانت می‌سازید به جای وارد شدن به اکانت خودتون!

 38. .... می‌گوید

  الان من نزدیک پنج ماهه غیرفعال کردم الان میخوام برم تو میگه همچین اکانتی وجود نداره

  1. علی ارغوان می‌گوید

   از اپلیکیشن استفاده کنید. اگر خطا داد فراموشی پسورد رو بزنید

 39. اميرحسين می‌گوید

  من دیروز (روز ٢۵)پیجمو غیر فعال کردم ساعت ٩ شب هر چی الان میزنم پیجم بالا نمیاد با چند تا گوشی و سایتم امتحان کردم
  چقدر دیگ باید صبر کنم ؟

  1. علی ارغوان می‌گوید

   باید چند روزی صبر کنید.

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.