چاوز: برای مبارزه آنلاین با مخالفان خود به سنگر اینترنت می‌روم!

دولت ونزوئلا 11 میلیون دلار برای توسعه مراکز دسترسی به اینترنت پرسرعت اختصاص داده است.

0

به گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی Columbiamissourian  هوگو چاوز رییس‌جمهور ونزوئلا ضمن رد صحبت‌های قبلی دولت خود، بر گسترش اینترنت به جای محدود کردن آن تاکید کرد.

در اوایل ماه جاری مخالفان دولت چاوز قانون جدید تنظیم اینترنت را که در مجلس این  کشور به تصویب رسید، مقدمه‌ای برای حذف وب‌سایت‌های مخالف دولت چاوز دانسته بودند.

چاوز ضمن حمله بی‌سابقه به سایت‌هایی مانند توئیتر و فیس‌بوک آنها را به فریب افکار عمومی در این کشور متهم کرده بود.

در همین حال چاوز روز یکشنبه با تعدیل سخنان قبلی خود از اختصاص بودجه 11 میلیون دلاری برای توسعه مراکز دسترسی به اینترنت پرسرعت در این کشور خبر داد.

چاوز ضمن متهم کردن مخالفان خود به تشویش اذهان عمومی و غیرمجاز توصیف کردن اقدامات آنان اعلام کرد که “من در حال رفتن به سنگر اینترنت برای مبارزه آنلاین با مخالفان خود هستم.”

تعداد مشترکین اینترنت در این کشور 1.5 میلیون نفر از 29 میلیون جمعیت این کشور است  و حدود 35 درصد کاربران نیز در مراکز دولتی به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند.

پایان مطلب/

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.