صوتی و تصویری

صوتی و تصویری

با چرخاندن اسپیکر دایره‌ای Beosound Edge می‌توانید صدای آن را تنظیم کنید!

برند معتبر بنگ اند الوفسن در کنار توجه به کیفیت بالای صدا در اسپیکرهای خود، اهمیت ویژه‌ای به راحتی کاربر در تعامل با اسپیکرها می‌دهد و اسپیکر جدیدی را شاهد هستیم که با چرخاندن اسپیکر دایره‌ای Beosound Edge می‌توانید صدای آن را تنظیم کنید!

سامسونگ ماه آینده اسپیکر هوشمند بیکسبی را با قیمت ۳۰۰ دلار معرفی خواهد کرد

ابزارهای هوشمند مختلفی در سال‌های اخیر به بازار مصرف مشتریان معرفی شده است که در این بین اسپیکرهای هوشمند سهم بسیار کمتری از ماجرا را به خود اختصاص داده‌اند. با فارنت همراه شوید...

هرآنچه باید درباره سوختن پیکسل در صفحه نمایش باید بدانیم

سوختن پیکسل یا پیکسل سوختگی یکی از مشکلات مهم صنعت تلویزیون است. اما همه کاربران اطلاعات دقیقی درباره علت سوختن پیکسل، مشکلاتی که بوجود می‌آورد یا حتی راه‌حل‌های برندهایی مانند سامسونگ برای این مشکل ندارند.

هشدار رسمی شرکت ال‌جی: مواظب باشید تلویزیون‌ OLED تقلبی نخرید!

شرکت ال‌جی در بیانیه‌ای با اعلام اینکه اخیراً تلویزیون‌های LED منحنی با عنوان جعلی اولد ال‌جی به صورت قاچاق وارد کشور شده که بیشتر در استان‌های مرزی کشور به چشم می‌خورند و تعدادی تلویزیون تقلبی OLED تحت عنوان این برند در بازار ایران مشاهده…

ال‌جی از تلویزیون‌های پیشرفته 2018 خود مجهز به هوش مصنوعی پرده‌برداری کرد

شرکت ال‌جی الکترونیکس از طیف وسیع تلویزیون‌های جدید ۲۰۱۸ خود رونمایی کرد. این مدل‌های جدید و نوآورانه OLED و SUPER UHD نشانگر تعهد ال‌جی برای پیشگامی در بازار جهانی تلویزیون‌های فوق پیشرفته است.