مرور

ویدیو

تماشا کنید: پنج دلیل برای این‌که گوشی‌های میت 10 و میت 10 پرو هواوی را بخریم

میت 10 و میت 10 پرو هواوی سال گذشته با دوربین دوگانه لایکا، طراحی جدید و جذاب، تراشه مجهز به واحد پردازش هوش مصنوعی و اندروید 8 عرضه شدند. در این ویدئو قصد داریم نگاهی به بهترین ویژگی‌های این دو گوشی بیندازیم.

تماشا کنید: مقایسه میت 10 هواوی با گلکسی A8 پلاس 2018 سامسونگ

میت 10 هواوی و گلکسی A8 پلاس 2018 سامسونگ هر دو با قیمت حدودی 500 دلار در بازار پیدا می‌شوند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم این دو گوشی را با یکدیگر مقایسه کنیم تا اگر برای خرید یکی از این دو مدل مردد هستید بتوانید انتخاب ساده‌تری داشته باشید.

تماشا کنید: شکست اوپو فایند ایکس در آزمون مقاومت

این‌بار یک پرچم‌دار جذاب دیگر به زیر تیغ شبکه یوتیوب JerryRigEverything رفته تا مقاومت آن در برابر خم شدن، شعله و خط و خش مشخص شود. اما ظاهراً این‌بار اوپو فایند ایکس در این آزمون مقاومت سربلند بیرون نمی‌آید.

تماشا کنید: مقایسه گلکسی اس 9 سامسونگ با میت 10 پرو هواوی

با وجود این‌که حدود شش ماه از عرضه میت 10 پرو هواوی می‌گذرد اما این گوشی کماکان از پرچم‌داران بازار محسوب می‌شود و به همین دلیل تصمیم گرفتیم آن را با پرچم‌دار سامسونگ،‌ گلکسی اس 9 مقایسه کنیم. با ما و مقایسه مقایسه گلکسی اس 9 سامسونگ با میت…

تماشا کنید: فناوری صدای بدون بلندگو که احتمالا در گلکسی اس 10 سامسونگ شاهد آن خواهیم بود

شرکت سامسونگ چندین سال است که بر روی پژوه انتقال صدا بدون نیاز به اسپیکر کار می‌کند و جدیدترین تکنولوژی خود را در این زمینه به تازگی در نمایشگاه SID 2018 در معرض دید عموم قرار داده است.