مرور

ویدئو

اسکن سه بعدی؛ قابل توجه‌ترین قابلیت سری نوت 10 که تنها در گلکسی نوت 10 پلاس حاضر خواهد بود

سامسونگ ساعاتی پیش گوشی‌های هوشمند گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پلاس را معرفی کرد. در این مراسم هنگامی که قابلیت اسکن سه بعدی نوت‌های جدید سامسونگ معرفی شد، حاضرین در مراسم بیشترین میزان شگفتی خود را ابراز کردند.

قابلیت Dual-View هواوی؛ روشی منحصربه‌فرد برای ثبت همزمان ویدئو از دو دوربین

به دنبال ثبت ویدئو از صحنه یا لحظه‌ای خاص برای به اشتراک گذاشتن آن‌ در شبکه‌های اجتماعی هستید، اما ویرایش آن برایتان امری دشوار است؟ با P30 Huawei یا Huawei P30 Pro لحظه‌های خود را ثبت کنید و سایر موارد را به گوشی خود بسپارید.

نقد و بررسی ویدیویی هواوی پی 30 پرو در فارنت

پی 30 پرو هواوی جدیدترین پرچمدار این شرکت است که به تازگی به بازار ایران راه پیدا کرده است. در این مطلب از شما دعوت می‌کنیم برای آشنایی بیشتر بررسی ویدیویی پی 30 پرو هواوی را که در فارنت تهیه کرده‌ایم با هم به تماشا بنشینیم.

جعبه‌گشائی و نگاهی به محتویات جعبه Huawei P30 Lite در فارنت

پی 30 لایت هواوی را می‌توان مقرون بصرفه‌ترین گوشی هوشمند حال حاضر در بازار ایران دانست. پی 30 لایت ارزانترین عضو سری جدید پی 30 هواوی است. امروز تصمیم داریم در ویدئویی که تهیه کرده‌ایم نگاهی به محتویات جعبه و ظاهر این گوشی داشته باشیم.

شیائومی نیز در پاسخ به اوپو دوربین سلفی زیر صفحه نمایش خود را به نمایش گذاشت

شاید اگر امشب خبری از کنفرانس سالانه اپل نبود می‌توانستیم آن را روز جهانی دوربین سلفی زیر صفحه نمایش نامگذاری کنیم چرا که برای اولین بار دو شرکت مطرح فناوری دوربین سلفی زیر صفحه نمایش خود را به معرض نمایش گذاشتند!

خداحافظی با ناچ؛ اوپو فناوری دوربین سلفی زیر صفحه نمایش خود را به نمایش گذاشت

از همان زمان که شرکت‌ها برای زیباتر کردن گوشی‌های هوشمند خود تصمیم گرفتند قاب جلویی آن را به طور یکپارچه با صفحه نمایش بپوشانند دوربین سلفی به چالشی بزرگ برای انها تبدیل شد و شاید قرار دادن دوربین سلفی زیر صفحه نمایش رویایی بود که باور آن…