خبر منتخب

خبر منتخب

بررسی دوربین گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ

دل‌مشغولی امروز بسیاری از ما، عکاسی است؛ بله عکاسی! اما عکاسی با گوشی‌های هوشمند. گوشی‌هایی که 24 ساعت شبانه‌روز در کنار ما هستند و به‌محض دیدن یک تصویر زیبا و یا یک قاب جذاب، از دوربین آن برای عکاسی استفاده می‌کنیم. این‌ها بهانه‌ای است تا…
بیشتر بخوانید...

بندهای عجیب‌وغریب قوانین جدید استفاده از اسنپ که از آن‌ها خبر ندارید! (به‌روزرسانی)

اگر از کاربران اسنپ هستید احتمالاً از قوانین جدید استفاده از این سرویس خبر ندارید. در بین این قوانین موارد عجیب‌وغریبی هم وجود دارد که در این مطلب درباره آن‌ها می‌خوانید.
بیشتر بخوانید...

نقد و بررسی قسمت اول فصل هشتم سریال Game of Thrones

طرفداران دوآتشه‌ای که سریال بازی تاج و تخت را به‌صورت حرفه‌ای دنبال می‌کردند می‌دانند که هسته‌ی اصلی سریال را روابط بین انسانی، شخصیت‌های چندوجهی، تغییر مواضع بر اساس منافع، کامش و خشونت بسیار افراطی و اغراق‌شده و همچنین داستان قدرتمند جی…
بیشتر بخوانید...

درز اطلاعات چند میلیون راننده ایرانی یک شرکت حمل و نقل اینترنتی (به‌روزرسانی)

به‌تازگی مرکز ماهر و وزیر ارتباطات درز اطلاعات مربوط به چند میلیون راننده ایرانی از یک شرکت حمل و نقل اینترنتی را تأیید کرده‌اند. بررسی‌های بیشتر ادامه دارد.
بیشتر بخوانید...

بررسی ویدئویی گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ

امروز با بررسی ویدئویی گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ با شما همراه خواهیم شد. آیا پرچم‌دار جدید سامسونگ می‌تواند مانند سال‌های گذشته عنوان بهترین گوشی اندرویدی بازار را تصاحب کند؟ با فارنت همراه باشید.
بیشتر بخوانید...