دوربین عکاسی

دوربین عکاسی

زایس دوربین فول فریم ZX1 را با ادوبی لایت‌روم داخلی معرفی کرد!

عکاسان معمولاً از نرم‌افزار ادوبی لایت‌روم برای بهبود و پردازش تصاویر دوربین خود استفاده می‌کنند. حالا زایس دوربینی را معرفی کرده که خود به این نرم‌افزار مجهز است!
بیشتر بخوانید...

فوجی‌فیلم دوربین بدون آینه X-T3 را با سنسور و پردازنده جدید معرفی کرد

فوجی‌فیلم به‌تازگی از دوربین بدون آینه جدید خود X-T3 معرفی کرد که با بهبودهای بسیاری نسبت به نسل پیش می‌تواند رقبایی از کانن، سونی و نیکون را به چالش بکشد.
بیشتر بخوانید...

کانن EOS R اولین دوربین فول‌فریم بدون آینه خود را معرفی کرد

سرانجام کانن هم با معرفی دوربین EOS R به‌طور جدی وارد بازار دوربین‌های بدون آینه شد. این دوربین قرار است با قیمت ۲۳۰۰ دلار به عنوان رقیبی برای سری a7 سونی و سری Z نیکون عرضه شود.
بیشتر بخوانید...

تصاویر و مشخصات EOS R اولین دوربین بدون آینه فول فریم کانن فاش شد

کانن هم سرانجام قصد دارد فعالیت جدی خود را در بازار دوربین‌های بدون آینه با مدل فول فریم EOS R آغاز کند. انتظار داریم این دوربین در نمایشگاه فتوکینا رونمایی شود.
بیشتر بخوانید...

دوربین DSLR نیکون D3500 برای مبتدی‌ها معرفی شد

نیکون توجه ویژه‌ خود به عکاسان آماتور و تازه‌کار را با معرفی دوربین DSLR نیکون D3500 ثابت کرد. اگر قصد دارید از عکاسی با گوشی هوشمند خود به یک گزینه بهتر اما ارزان مهاجرت کنید D3500 گزینه خوبی است.
بیشتر بخوانید...

پاناسونیک دوربین لومیکس LX100 II را با سنسور مایکرو چهار سوم معرفی کرد

پاناسونیک دوربین کامپکت منحصربه‌فرد جدید خود را با نام لومیکس LX100 II معرفی کرده است که با استفاده از سنسور مایکرو سه‌چهارم می‌تواند جذابیت‌های زیادی داشته باشد.
بیشتر بخوانید...