اپ‌نت

اپ‌نت

اپ‌نت: طراحی کارت ویزیت با Business Card Maker & Creator

امروزه تجارت در دنیا در گام اول به تبلیغات وابسته است. شما با استفاده از اپلیکیشن Business Card Maker & Creator بدون نیاز به مهارت آنچنانی در زمینه طراحی و گرافیک می‌توانید خودتان به طراحی کارت ویزیت بپردازید. این اپ توسط استودیوی LIGHT…

اپ‌نت: یادگیری آسان زبان انگلیسی با Easy English

برای یادگیری زبان انگلیسی هر روز شاهد طراحی اپ‌های گوناگونی هستیم. اما همه می‌دانیم گام اول در یادگیری زبان افزایش دایره لغت است. اپلیکیشن Easy English راهی بسیار ساده و در عین حال جذاب برای یادگیری واژگان انگلیسی بوده که در سطح مبتدی و…

اپ‌نت: بازی استراتژیک هنر جنگ Art of Conquest

بازی جذاب استراتژیک با گرافیک فوق‌العاده زیبا و جذاب هنر جنگ یا Art of Conquest حتما برایتان بسیار سرگرم‌کننده خواهد بود. این بازی زیبا توسط استودیوی Lilithgames برای کاربران اندرویدی و سیستم عامل iOS طراحی شده است.

اپ‌نت: گوشی اندرویدی خود را با X Launcher Pro شبیه آیفون 10 کنید

اگر از طرفداران آیفون X اپل هستید اما به آپشن‌های اندروید بیشتر علاقه دارید می‌توانید با اپلیکیشن X Launcher Pro محیطی شبیه iOS را در گجت اندرویدی‌تان شبیه‌سازی کنید. این اپ توسط شرکت Launcher Develpoer طراحی شده است.

اپ‌نت: در بازی GyroSphere Trials سرعت واکنش خود را محک بزنید

بازی GyroSphere Trials شمارا با یک توپ سرگرم می‌کند که کنترل کردن آن بسیار دشوار بوده اما برایتان هیجان‌انگیز و زیباست. این بازی در سبک آرکید توسط استودیوی Pronetis Games برای کاربران اندرویدی و آیفون طراحی شده است.