اينترنت

اينترنت

ثبت‌نام آنلاین کارت سوخت المثنی خودرو؛ تمام چیزهایی که باید بدانید

تمام راه‌های ثبت‌نام کارت سوخت المثنی خودرو و موتورسیکلت، تبدیل کارت بانکی به کارت سوخت و ثبت‌نام آنلاین کارت سوخت المثنی را در این مطلب می‌توانید پیدا کنید.
بیشتر بخوانید...

گوگل نظرات مردمی را به نتایج جستجو اضافه می‌کند

گوگل پلاس به دلایل امنیتی و اطلاعاتی مختلفی در حال بسته شدن است. عمر این شبکه اجتماعی رو به پایان است، اما گوگل همچنان مشتاق است که از امکانات شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید.
بیشتر بخوانید...

فایرفاکس حالا هنگام ورود به سایت‌های هک شده به شما هشدار خواهد داد

شاید سخت باشد که بتوان فهمید چه وقت تحت تاثیر یک نشتی اطلاعات یا همان دیتا بریچ قرار گرفته‌اید. البته اگر یکی از کاربران مرورگر فایرفاکس کوانتوم باشید دیگر کار چندان سختی نخواهد بود. با فارنت همراه باشید...
بیشتر بخوانید...

کروم 71 تبلیغات مزاحم را از وب‌سایت‌ها حذف خواهد کرد

تبلیغات اینترنتی یکی از منابع درآمد بسیاری از وبسایت‌ها است اما مدیریت ناکارآمد و نابسامانی باعث شده مردم دیدگاه بدی نسبت به تبلیغات اینترنتی داشته باشند. حالا گوگل با کروم 71 قصد حل این مشکل را دارد.
بیشتر بخوانید...

لوگوی هالووین گوگل امروز یک بازی آنلاین چندنفره است

بزرگ‌ترین موتور جستجوی دنیا ورود به روز جشن هالووین را با یک بازی آنلاین چندنفره در صفحه اصلی خود تبریک گفت. برای تجربه آن باید هر چه زودتر اقدام کنید. با فارنت همراه باشید...
بیشتر بخوانید...

توییتر شاید دکمه لایک (فیو) را حذف کند!

بر اساس جدیدترین گزارش منتشر شده از سوی مجله تلگراف، جک دورسی مدیر عامل توییتر، به طور جد مخالف دکمه قلب مانند لایک یا همان فیو هست و این احتمال وجود دارد که سرانجام شاهد جایگزینی آن با دکمه‌ای با شمارنده از 1 تا 10 باشیم.
بیشتر بخوانید...