اينترنت

اينترنت

تغییر لوگوی گوگل به یک ویدیو 5 دقیقه‌ای به مناسبت پنجاهمین سالگرد اولین سفر انسان به ماه

شرکت گوگل به تازگی لوگوی وب‌سایت موتور جستجوی خود یا همان گوگل دودل را به مناسبت پنجاهمین سالگرد اولین سفر انسان به ماه را به با یک ویدئو کلیپ مرتبط با این موضوع جایگزین کرد.

اینستاگرام پیش از بستن اکانت کاربران به دلیل نقض قوانین به آنها هشدار خواهد داد

اینستاگرام در حال قوی‌تر کردن سیستم کنترل محتوا خود است و بر این اساس از امروز به تمامی کسانی که دچار تخلف و تکرار نقض قوانین اینستاگرام می‌شوند یک اخطار پیش از بسته شدن اکانت آن‌ها ارائه خواهد داد.

اینستاگرام حالا در شش کشور دیگر نیز لایک‌ها را از دید سایر کاربران پنهان می‌کند

اگر در طول روز خیلی اهمیتی به امتیازهای اینترنتی و لایک‌ها نمی‌دادیم، شاید زندگی اجتماعی راحت‌تری داشتیم. اینستاگرام هنوز هم به دنبال راه‌حلی برای این مشکل است.

مرورگر گوگل کروم به باشگاه 5 میلیاردی‌های پلی استور پیوست

نسخه اندرویدی مرورگر گوگل کروم، به‌تازگی از مرز 5 میلیارد نصب فعال در گوشی‌های اندرویدی گذشت. توسعه روز افزون این مرورگر توسط گوگل و افزوده شدن قابلیت‌های جدید به آن را می‌توان مهم‌ترین دلیل موفقیت این مرورگر دانست.

فایرفاکس پریویو عرضه شد؛ سرعت بیشتر در کمال امنیت!

موزیلا از جدیدترین مرورگر خود به نام فایرفاکس پریویو رونمایی کرد، این مرورگر برای دستگاه‌های اندرویدی معرفی شده است و می‌تواند تجربه بهبود سرعت در کنار افزایش امنیت را برای کاربران به ارمغان آورد.

گوگل مپس حالا میزان شلوغی اتوبوس و مترو مسیر مورد نظر شما را اعلام می‌کند

اپلیکیشن گوگل مپس (Google Maps) با هر به‌روزرسانی امکانات تازه‌ای را برای کاربران به ارمغان می‌آورد. در جدیدترین نسخه این اپلیکیشن میزان شلوغی اتوبوس و مترو مسیر مورد نظر مشخص می‌شود، از این رو کاربر می‌تواند انتخاب بهتری برای وسیله حمل و…