گوناگون

گوناگون

پیمانکاران اپل در هر شیفت کاری به بیش از هزار صدای ضبط شده توسط سیری گوش می‌کردند!

گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد کارمندان پیمانکاران اپل روزانه بیش از 1000 صدای ضبط شده توسط سیری را بررسی می‌کنند. این صداها شامل مکالمات خصوصی کاربران نیز می‌شود.

با وجود تمدید مهلت 90 روزه، ترامپ می‌گوید آمریکا با هواوی معامله نخواهد کرد

به رغم آمادگی وزارت خزانه داری ایالات متحده در تمدید مهلت 90 روزه امکان ادامه مراودات تجاری شرکت‌های آمریکایی با هواوی، به نظر می‌رسد ترامپ همچنان هواوی را یک تهدید امنیتی دانسته و تمایلی به ادامه این همکاری ندارد.

این اسکوتر چینی در هنگام نیاز به شارژ به طور خودران به سمت جایگاه شارژ می‌رود!

Segway-Ninebot به‌تازگی یک اسکوتر جدید را معرفی کرده است که می‌تواند به صورت خودران خود را به ایستگاه‌ها شارژ برساند. این قابلیت می‌تواند کمک کننده خوبی برای سرویس‌های اشتراک‌گذاری اسکوتر باشد.

آیفون 11 از همان صفحه نمایش OLED گلکسی نوت 10 و اس 10 بهره می‌برد

در حالی که اپل از نمایشگرهای سفارشی شده در دو نسل قبلی گوشی آیفون استفاده کرده است، به نظر می‌رسد که این رویه تغییر پیدا کرده و ساکنین کوپرتینو درصدد استفاده از همان صفحه نمایش OLED گلکسی نوت 10 و اس 10 برای آیفون 11 هستند.

دوربین‌های تشخیص چهره در روسیه به زودی رانندگان تاکسی خواب‌آلود را تشخیص می‌دهند

سرویس تاکسی اینترنتی Yandex به‌تازگی یک سیستم تشخیص چهره را توسعه داده است که با پایش حالات چهره رانندگان، می‌تواند خستگی و خواب‌آلودگی رانندگان را تشخیص دهد.

مخترع فرانسوی بالاخره با فلایبورد خود از روی کانال مانش عبور کرد

پس از بدشانسی که بار اول گریبان مخترع فرانسوی را گرفت این بار و در تلاش دوم فرانکی زاپاتا توانست با فلایبورد خود که به نوعی یک هاوربورد قدرت گرفته از جت است از کانال انگلیس عبور کند. با فارنت همراه شوید...