گوناگون

گوناگون

لیست با ارزش‌ترین برندهای جهان منتشر شد؛ اپل بالاتر از گوگل اما هر دو پایین‌تر از آمازون!

طبق آخرین لیست با ارزش‌ترین برندهای جهان در سال 2019 ارائه شده از سوی موسسه برندز، آمازون با تصاحب جایگاه اپل اکنون به عنوان با ارزش ترین برند جهان شناخته میشود.
بیشتر بخوانید...

دیدار و نشست‌های مدیرعامل ایرانسل با مدیران عامل استقلال و پرسپولیس

شرکت ایرانسل از سال‌های گذشته و با امضای قرارداد با تیم‌های ورزشی به عنوان حامی تیم‌های پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی مطرح بوده است و در این راستا شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل تاکنون در ایجاد ارتباط مستقیم بین هواداران و باشگاه‌ها فراتر از…
بیشتر بخوانید...

بازداشت مدیر اجرایی سامسونگ در مورد پرونده تقلب در زمینه بیوتکنولوژی

یک دادستان در کره جنوبی بر علیه شرکت سامسونگ به جرم تقلب و سند سازی در زمینه بیوتکنولوژی اعلام جرم کرده و تاکنون یکی از مدیران اجرایی این شرکت دستگیر شده است.
بیشتر بخوانید...

اعلام تمامی اکانت‌های شبکه‌های اجتماعی به مدارک لازم برای اخذ ویزای آمریکا اضافه شد!

اگر قصد اخذ ویزای آمریکا را دارید بد نیست بدانید که اعلام اطلاعات حضور شما در اینترنت از جمله اعلام تمامی اکانت‌های شبکه‌های اجتماعی شما به مدارک لازم برای اخذ ویزای امریکا اضافه شده است!
بیشتر بخوانید...

گزارش‌ها از توقف برخی خطوط تولید گوشی‌های هوشمند هواوی پس از تحریم آمریکا خبر دارند

اگرچه خبرهای امیدوارکننده برای هواوی در روزهای اخیر کم نبوده اما امروز انتشار خبر تعطیلی برخی خطوط تولید گوشی تلفن همراه این شرکت مطمئنا جزو اخبار بسیار نگران‌کننده به حساب خواهد آمد.
بیشتر بخوانید...

چین در پاسخ به تحریم هواوی تهدید کرد که لیست تحریم خودش را می‌سازد

دولت چین در پاسخ به تحریم شرکت هواوی از سوی ایالت متحده، فهرستی از شرکت‌های خارجی غیرقابل اعتماد را ایجاد خواهد کرد که به زیان منافع شرکت‌های چینی فعالیت کنند.
بیشتر بخوانید...

اولین جشنواره گویندگی تپ سانگ با حمایت ایرانسل؛ باخدا صحبت کن!

اولین جشنواره گویندگی اپلیکیشن تپ سانگ، بزرگترین بانک آنلاین موسیقی ایرانی، تحت عنوان #باخداصحبت_کن با همکاری و حمایت شرکت ایرانسل، بزرگترین اپراتور دیتای کشور، در ماه مبارک رمضان امسال برگزار می‌شود.
بیشتر بخوانید...

احتمال استفاده چین از فلزات کمیاب مورد استفاده در گوشی‌های هوشمند در جنگ تجاری با آمریکا

آن‌گونه که به نظر می‌رسد جنگ تجاری میان ایالات متحده وارد فاز جدید خواهد شد، چراکه به ادعای روزنامه وابسته به حزب کمونیست چین، این کشور در صورت لزوم می‌تواند صادرات فلزات کمیاب به ایالات متحده را متوقف کند.
بیشتر بخوانید...