لوازم خانگی

لوازم خانگی

کولرهای گازی ویندفری سامسونگ در ایران معرفی شد؛ سرمایش مطبوع بدون باد مستقیم

شرکت سامسونگ الکترونیکس امروز سه شنبه ۸ خرداد در مراسمی جدیدترین سیستم کولرهای گازی خود را در حضور جمعی از اصحاب رسانه معرفی کرد. این سری از کولرهای گازی که پیش از این در نمایشگاه موسترا کانوگوی (MCE) ایتالیا معرفی شده بودند به تازگی وارد…
بیشتر بخوانید...

ال‌جی بار دیگر در مراسم RED DOT AWARDS سال 2018 افتخار کسب کرد

شرکت ال‌جی الکترونیکس در مراسم امسال Red Dot Design Awards توانست 21 افتخار کسب کند. این مراسم در کنار مراسم iF Design Awards و(International Design Excellence Award) IDEA به عنوان یکی از سه مراسم مهم دنیا در حوزه طراحی محسوب می‌شود.
بیشتر بخوانید...

با جاروبرقی B7 ال‌جی بیشتر آشنا شویم! / وقتی یک جاروبرقی مراقب بدن شماست

معمولا دلیل اصلی اینکه هنگام خانه‌داری دچار درد‌های عضلانی می‌شویم، عدم اطلاع از نحوه استفاده درست از بدن است. در خانه‌داری و انجام کارهای مختلف ما هل می‌دهیم، می‌کشیم، خم می‌شویم و بلند می‌کنیم. کارهایی که هرکدام ممکن است باعث کمردرد و…
بیشتر بخوانید...

گوگل نمایشگرهای هوشمند Smart Display خود را برای رقابت با اکو شو آمازون معرفی کرد

دستیارهای هوشمند حالا از گوشی‌های هوشمند به لوازم خانگی، اسپیکرها و حالا صفحات نمایشی مستقل مهاجرت کرده‌اند. گوگل به‌تازگی از نمایشگرهای هوشمند Smart Display رونمایی کرده تا بتواند با Echo Show آمازون رقابت کند.
بیشتر بخوانید...

یخچال هوشمند جدید ThinQ ال‌جی با صفحه نمایش لمسی و شفاف 29 اینچی معرفی شد

ال‌جی روز گذشته از یخچال ThinQ رونمایی کرد. دستگاه هوشمندی که می‌تواند سیستم مدیریت مواد غذایی را از طریق پلتفرم WebOS این شرکت و تکنولوژی تشخیص صدای الکسا ارائه ‌دهد.
بیشتر بخوانید...

آمازون اکو اسپات معرفی شد: یک ساعت رومیزی با صفحه‌نمایش 2.5 اینچی

آمازون اسپیکر هوشمند خود را با هر شکل و فرمی که تصور کنید عرضه می‌کند! این‌بار نوبت به یک ساعت رومیزی رسیده تا از قابلیت‌های اکو و دستیار هوشمند الکسا برخوردار شود.
بیشتر بخوانید...