فارنت پلاس

فارنت پلاس

مطالعات جدید می‌گوید تا 25 فنجان قهوه در روز برای قلب شما مشکلی ایجاد نخواهد کرد

اگر از طرفداران پر و پا قرص نوشیدنی قهوه باشید پس به احتمال بالا تاکنون با اخطارهای بسیاری روبه‌رو شده‌اید که نوشیدن بیش از حد قهوه برای سلامتی‌تان مضر است. با فارنت همراه باشید...

مایکروسافت بازی‌های آنلاین خود را از روی ویندوز حذف می‌کند

مایکروسافت قصد دارد در دو مرحله بازی‌های ویندوز که تحت وب هستند را از دسترس کاربرن خارج کند. البته این اتفاق فورا رخ نمی‌دهد و کاربران هنوز چند روزی را فرصت دارند که از انجام دادن این بازی‌ها لذت ببرند!

100 جفت از کفش‌های ورزشی بسیار کمیاب جهان در یک حراجی به فروش می‌رسد

فرصت فوق‌العاده‌ای برای طرفداران کفش‌های ورزشی به وجود آمده تا یک جفت از کفش‌های ورزشی بسیار کمیاب جهان را صاحب شوند. البته نباید انتظار داشت که این کار بدون خرج کردن هزینه‌ای گزاف انجام گیرد. با فارنت همراه شوید...

هواوی با ادامه تحریم، اخراج صدها کارمند آمریکایی خود را در سر دارد

گزارش‌های حاکی از آن هستند که هواوی قصد دارد تعدادی از کارمندان آمریکایی خود که در شرکت Futurewei Technologies مشغول به فعالیت هستند را اخراج کند. این موضوع پس از تحریم هواوی توسط ایالات متحده صورت می گیرد.

یک شبیه‌ساز پرواز با بوئینگ 737 در اندازه واقعی در اتاق‌های این هتل در توکیو انتظار شما را می‌کشد

در دنیای هتل‌داری، صاحبان هتل‌های برتر همیشه به دنبال جلب نظر مشتریان بیشتر هستند و ثابت کرده‌اند که در این راه به هیچ وجه محدودیتی قائل نیستند. در جدیدترین مورد نظرتان در مورد شبیه‌ساز کابین هواپیمای بوئینگ 737 در اندازه واقعی چیست؟

حکم جدید یک دادگاه در آمریکا؛ ترامپ نمی‌تواند مخالفان خود در توئیتر را بلاک کند!

دونالد ترامپ که عادت دارد حرف‌های خود به عنوان رئیس جمهوری ایالات متحده را اغلب توسط توئیتر منتشر کند، زین پس قادر نخواهد بود فردی را به دلایل شخصی بلاک نماید؛ چراکه به عقیده دادگاهی در منهتن این موضوع برخلاف قانون اساسی آمریکا است.

هواوی نمی‌خواهد مردم چین بخاطر وطن‌پرستی محصولات این شرکت را بخرند

یکی از مدیران هواوی به‌تازگی اعلام کرده است که هواوی دوست ندارد محصولات این شرکت تنها به دلایل وطن‌پرستانه به فروش برسند و آن‌ها تمام تمرکز خود را بر روی افزایش کیفیت محصولات خود گذاشته‌اند.

گزارش مالی ال‌جی در سه ماهه دوم 2019؛ ادامه کاهش سود عملیاتی در عین افزایش فروش

شرکت ال‌جی نیز در کنار سامسونگ، امروز گزارشی از عملکرد بخش فروش محصولات مختلفش در سه ماهه دوم 2019 را منتشر کرد که بر اساس آن علی‌رغم افزایش میزان فروش، شاهد کاهش سود عملیاتی این شرکت کره‌ای هستیم.