لوازم جانبی

لوازم جانبی

ریزر کیبورد Blackwidow Lite را با ظاهر حرفه‌ای‌تر معرفی کرد

کیبورد بلک‌ویدو ریزر شاید نام‌آشناترین کیبورد شرکت در زمینه کیبوردهای گیمینگ باشد و اکنون یک نسخه ساده‌تر اما با ظاهر حرفه‌ای‌تر از آن با نام Blackwidow Lite معرفی شده است. با فارنت همراه شوید...
بیشتر بخوانید...

فیس‌بوک پورتال، رقیب آمازون اکو شو در دو نسخه معرفی شد

هر از چند گاهی شاهد انتشار اخباری مبنی بر درز اطلاعات کاربران و یا فروش مستقیم بیگ دیتا به شرکت‌های تبلیغاتی از سوی فیس‌بوک هستیم، با این حال مطلع شدیم که این شرکت به تازگی از دو نمایشگر هوشمند رونمایی کرده که می‌تواند میکروفن و دوربین دائم…
بیشتر بخوانید...

با هدست Nari Ultimate ریزر هیجان را به‌شکل فیزیکی در بازی احساس کنید!

شرکت تولید تجهیزات گیمینگ ریزر به تازگی از هدست جدید Nari Ultimate رونمایی کرده که با یک موتور هپتیکی می‌تواند هیجان درون بازی‌ها، فیلم‌ها و آهنگ‌ها را به شکل فیزیکی به شما منتقل کند!
بیشتر بخوانید...

ریزر مدل ۲۰۱۸ ماوس گیمینگ بی‌سیم Mamba را با دوام شارژ ۵۰ ساعته معرفی کرد

شرکت ریزر به تازگی در نمایشگاه برلین از مدل ۲۰۱۸ ماوس گیمینگ بی‌سیم Mamba رونمایی کرده که هرچند از لحاظ ظاهری نسبت به نسل قبلی تغییری نکرده، با این حال در بخش سخت افزاری به‌روزرسانی‌های خوبی را دریافت کرده است.
بیشتر بخوانید...

اسپیکرهای گران‌قیمت بنگ اند الوفسن به دستیار گوگل مجهز می‌شوند

اسپیکرهای هوشمند زیادی از دستیارهای صوتی استفاده می‌کنند؛ در همین راستا باخبر شدیم اسپیکرهای گران‌قیمت بنگ اند الوفسن نیز به دستیار صوتی گوگل مجهز خواهند شد.
بیشتر بخوانید...

هدست جدید اچ‌پی هنگام بازی گوش‌های شما را خنک نگه می‌دارد!

اگر یک گیمر حرفه‌ای هستید حتماً می‌دانید در استفاده از هدست برای مدت طولانی گوش‌ها گرم شده و عرق می‌کنند و همین مشکل می‌تواند آزاردهنده باشد. اما هدست جدید اچ‌پی با نام Omen Mindframe قول داده تا این مشکل را رفع کند.
بیشتر بخوانید...