تحقیقات نشان می‌دهد گوشی‌های هواوی حتی کمتر از اپل به تعمیرات نیاز پیدا می‌کنند

نتایج یک تحقیقات جدید نشان می‌دهد که کاربران گوشی‌های هوشمند هواوی و آنر و همچنین اپل در طول مدت گارانتی گوشی‌های خود کمتر به تعمیرات نیاز پیدا می‌کنند.

0

اگرچه ممکن است تعجب نکنید وقتی بشنوید که اپل گوشی‌های هوشمند باکیفیتی را که به ندرت نیاز به تعمیر دارند، تولید می‌کند، به هر حال، گوشی‌های اپل به طور متوسط گوشی‌های گران‌قیمتی هستند و انتظار کیفیت بالاتری از آنها می‌رود اما قرار گرفتن نام هواوی آن هم بالاتر از اپل در چنین موضوعی مطمئنا باعث تعجب شما خواهد شد!

شرکت تحقیقاتی Harris Interactive با نظرسنجی از مشتریان در بیش از 130 هزار پرونده خدمات پس از فروش شبکه بزرگ خرده‌فروشی الکترونیکی اروپا، لیستی از برندهایی که در دو سال گارانتی خود حداقل یک بار نیاز به تعمیرات پیدا کرده‌اند را تهیه کرده است.

گارانتی هواوی

بررسی این لیست نشان می‌دهد که گوشی‌های هوشمند هواوی و آنر (که توسط هواوی ساخته می‌شوند) و همچنین اپل در سه برند اول این لیست قرار گرفته‌اند که کمترین میزان تعمیرات را دریافت می‌کنند و یا حداقل در مدت دو سال گارانتی خود تعمیرات را دریافت می‌کنند قرار گرفته‌اند.

اما قرار گرفتن نام هواوی در صدر این لیست تنها چیز جالب این تحقیقات نیست. سایر نتایج این تحقیقات نشان می‌دهد که میانگین مدت زمان مالکیت هر گوشی هوشمند هم‌اکنون به سه سال رسیده است و کاربران به طور متوسط هر سه سال یک بار گوشی هوشمند خود را تغییر می‌دهند.

این موضوع اگرچه برای کاربران خوشایند است اما مطمئنا برای تولیدکنندگان تلفن همراه چیز جالبی نیست چرا که هر سال تلاش فراوانی می‌کنند تا بتوانند کاربران را برای ارتقا و خرید گوشی هوشمند جدید متقاعد کنند.

منبع phonearena
شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.