مدیرعامل رایتل استعفا کرد؛ کریم‌زاده سرپرست جدید شد

با موافقت هیئت مدیره رایتل محمدمهدی عطوفی مدیرعامل رایتل از سمت خود استعفا داد. در پی این تغییر شستا طی حکمی سعید کریم‌زاده را به عنوان سرپرست شرکت خدمات ارتباطی رایتل معرفی کرد.

0

محمدمهدی عطوفی که به مدت ۸ ماه عهده‌دار مدیرعامل رایتل بود به‌تازگی استعفای خود را تحویل هیأت مدیره کرد و حالا شستا (شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی) سرمایه‌گذار رایتل سرپرست جوانی را به جای او منصوب کرده است. سعید کریم‌زاده فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی مالی و مدیریت ریسک از دانشگاه تهران است که پیش از این نیز به عنوان هضو هیأت مدیره رایتل انتخاب شده بود و چند سال اخیر هم معاونت مالی و سرمایه انسانی این شرکت را عهده‌دار بود.

در بخشی از استعفانامه محمدمهدی عطوفی آمده است:

با توجه به مذاکره با آقای دکتر رضوانیفر و تغییرات اخیر در شرکت محترم شستا و عدم عزم عملی شستا در تامین منابع مالی لازم برای حیات شرکت، به این باور رسیدم که امکان تحقق موضوع نیست لذا جهت همراهی با مدیریت عالی شستا برای پیاده سازی راه کارهای مدنظر ایشان، بدین وسیله استعفای خویش را از مدیرعاملی رایتل خدمتتان تقدیم کرده و ضمن تشکر از تمامی حمایت ها و اقدامات حضرتعالی و اعضای محترم هیات مدیره، معاونین، مدیران و همکاران گرامی رایتل، موفقیت شرکت رایتل را از خداوند متعال خواستارم.

سهام‌دار رایتل هم انتخاب کریم‌زاده به عنوان سرپرست این شرکت را به دنبال جهت‌گیری رایتل در توسعه فنی، تجاری و شفافیت مالی برای حضور در بازار سرمایه و اشراف ایشان به کلیه حوزه‌های فعالیت اپراتوری در طی ۸ سال حضورش اعلام کرده است.

حال باید منتظر ماند و دید این تغییر مهم چه تفاوتی در رویکرد رایتل و عملکرد این اپراتور برای رقابت با سایر اپراتورها و همچنین پروژه‌های جانبی و حمایت از استارت‌آپ‌ها ایجاد خواهد کرد.

منبع رایتل
شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.