اپ‌نت: تقویت ذهن و حافظه در اپلیکیشن Memorado

بازی Memorado یک تمرین بسیار عالی برای مغز بوده که از خستگی و کندی آن به مرور زمان و با بالاتر رفتن سن افراد جلوگیری می‌کند. این اپ زیبا و کاربردی توسط Memorado Gmbh برای کاربران اندروید و iOS طراحی و عرضه شده است.

0

برای همه بسیار واضح است که با وجود دغدغه‌های روزمره ذهن انسان بسیار خسته شده و گاهی تحلیل مسائل مختلف برایش دشوار می‌شود. داشتن ذهنی قوی و فعال می‌تواند بسیار ضروری بوده و در طول زمان از پیری مغز و بیماری‌های ناشی از آن جلوگیری کند. Memorado توانسته با تمرینات و بازی‌های متنوع بستری را برای قدرتمندتر شدن ذهن آماده کند. کافی‌ست در طول روز دقایقی را اختصاص دهید به انجام تمرینات و بازی‌های طراحی شده در این اپ. در نهایت قسمت‌های حافظه، منطق، غلظت، واکنش و سرعت مغزتان سنجیده می‌شوند.

در ابتدا تعدادی سوال از شما پرسیده می‌شود که در‌صورت پاسخ دادن دقیق و صحیح به آن‌ها اپلیکیشن ادامه کار را بر اساس نتایج همین پرسش‌نامه انجام می‌دهد. بازی‌ها و تمرینات ذهنی بر اساس توانایی‌های شما برایتان به نمایش گذاشته شده تا بتوانید در حین انجامشان لذت آن‌ها را هم ببرید. این بازی‌ها ذهن شمارا به چالش کشانده و از پیری و تنبلی آن به شدت جلوگیری می‌کنند. در ادامه می‌بینید که آمار دقیق قدرت‌ها و ضعف هایتان نیز نمایش داده می‌شوند. آزمایش‌هایی که در Memorado انجام می‌شوند بر پایه علم بوده و نتایج قابل استنادی دارند.

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.