آپدیت اندروید 9 برای گلکسی A9 2018 و گلکسی A8 2018 تأیید شد

سامسونگ گوشی‌های هوشمند مختلفی دارد که هر کدام محدوده قیمت متفاوتی دارند. به همین خاطر عرضه آپدیت اندروید برای تمامی این محصولات زمان‌بر و طاقت‌فرسا خواهد بود.

0

سامسونگ محصولات مختلفی را عرضه می‌کند. گوشی‌های هوشمند این شرکت بسیار گسترده هستند. پرچمداران این شرکت سری گلکسی اس و نوت هستند و دیگر محصولات شامل خانواده گلکسی A، J و C می‌شود. تمامی این محصولات بازار مخصوص خود را دارند و هر کدام یک محدوده قیمت دارند. عرضه آپدیت برای تمامی این محصولات زمان‌بر خواهد بود. به نظر می‌رسد که حالا قرار است آپدیت اندروید 9 برای گلکسی A9 2018 و گلکسی A8 2018 عرضه شود.

امسال ممکن است تغییراتی را در خطوط تولید شرکت سامسونگ شاهد باشیم. سامسونگ شاید قصد داشته باشد که خانواده گلکسی M را عرضه کند. با عرضه این خط تولید تازه، دیگر خطوط تولید که قیمت پایین‌تری دارند، شاید از بین بروند و تنها یک خط تولید وجود داشته باشد.

اما هنووز خط تولید جدید عرضه نشده و هنوز آپدیت‌هایی مانند آپدیت اندروید 9 برای گلکسی A9 2019 منتشر خواهند شد. این آپدیت شامل نسخه 2018 گلکسی A8 و A8 پلاس هم خواهند شد. طبق گزارشی که SamMobile عرضه کرده، اردیبهشت یا خرداد سال آینده شاهد عرضه آپدیت تازه هستیم.

آپدیت اندروید پای همچنین به دیگر محصولات هم خواهد رسید. گلکسی A7 در آینده‌ای نزدیک موفق به دریافت این آپدیت خواهد شد. گلکسی A6 و A6 پلاس همراه با گلکسی A8 استار هم به اندروید 9 آپدیت خواهند شد. البته هنوز اطلاعات مشخص و دقیقی از زمان عرضه این دو آپدیت وجود ندارد و معلوم نیست که این محصولات چه زمانی طعم پای را خواهند چشید. ممکن است که همان اردیبهشت یا خرداد شاهد این آپدیت‌ها باشیم و ممکن است نیاز به صبر بیشتر باشد.

منبع Phonearena
شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.