میت 20 هواوی از صفحه‌نمایش 6.9 اینچی AMOLED استفاده خواهد کرد

سامسونگ پنل‌های AMOLED بسیار باکیفیتی می‌سازد و از قرار معلوم میت 20 هواوی از صفحه‌نمایش 6.9 اینچی AMOLED استفاده خواهد کرد.

0

بر اساس جدیدترین گزارش‌‌هایی که از کره منتشر شده هواوی سفارش‌هایی برای پنل AMOLED با ابعاد 6.9 اینچ به سامسونگ دیسپلی داده است. این پنل‌ها قرار است در میت 20 که احتمالا در پاییز معرفی خواهند شد به کار گرفته شود.

به این ترتیب اگر به برنامه زمان‌بندی معرفی گوشی‌های تراز اول هواوی نگاهی داشته باشید متوجه خواهید شد که گوشی هواوی میت 20 به لحاظ زمان‌بندی با سفارش پنل‌های 6.9 اینچی AMOLED که هواوی درخواست کرده است سازگاری خوبی دارد. چرا که تجربه نشان داده خانواده هواوی میت در اواخر هر سال معرفی می‌شوند.

جالب است بدانید پنل‌هایی که در مورد آن‌ها صحبت می‌کنیم صاف و مسطح هستند و خبری از خمیدگی در آن‌ها نیست.

در نتیجه می‌توان گفت اگر واقعا هواوی میت 20 با صفحه‌نمایشی با ابعاد 6.9 اینچ راهی بازار شود شاهد افزایش ابعاد صفحه‌نمایش در گوشی‌های تراز اول آینده خواهیم بود. در این بین گفته می‌شود سامسونگ نیز در گلکسی نوت 9 از صفحه‌نمایش بزرگی با ابعاد 6.38 اینچ بهره خواهد گرفت و آیفون بعدی بزرگ اپل نیز صفحه‌نمایشی با ابعاد 6.46 اینچ دارد.

با این حساب می‌توان این‌گونه نتیجه گرفت که صفحه‌نمایش AMOLED با ابعاد 6.9 اینچ برای پاسخ به نیاز بازار و رقابت با بزرگان صنعت موبایل از جانب هواوی برای میت 20 در نظر گرفته شده است.

از طرف دیگر گفته می‌شود تقاضا برای گوشی‌های تراز اول با صفحه‌نمایش بزرگ در چین نیز روبه افزایش است و هواوی با عرضه این گوشی می‌خواهد حضور خود را در بازار کشور چین نیز تثبیت نماید. جالب است بدانید نمایش الفبای چینی در گوشی‌های هوشمند نیاز به صفحه‌نمایش‌های بزرگی دارد و این امر را نیز می‌توان یکی دیگر از دلایل استفاده پنل 6.9 اینچی در میت 20 هواوی دانست.

گفته می‌شود حتی اپل نیز برای پاسخ به نیاز بازار چین یک آیفون با صفحه‌نمایش 6.46 اینچی را عرضه خواهد کرد. در مجموع باید دید بزرگان صنعت موبایل چه رویکردی نسبت به پاسخ به تقاضای کاربران چینی دارند و هر کدام تا چه اندازه موفق خواهند شد جوابگوی این بازار بزرگ باشند.

منبع gsmarena

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.