حالا می‌توانید در بخش بررسی‌های گوگل مپس جستجو کنید

گوگل مشغول توسعه مستمر سرویس نقشه خود برای اجرای بهینه‌تر بر روی گوشی‌های هوشمند است. هرچند برخی از این تغییرات محسوس نیستند، با این حال موجب ارتقا رابط کاربری و دسترسی سریع‌تر کاربران به سرویس‌های دیگر گوگل می‌شود.

0

در جدیدترین نسخه از گوگل مپس که برای کاربران اندروید و iOS منتشر گردیده، زیر ساخت مشاهده نظرات و بررسی‌ها در بخش جستجوی این سرویس ایجاد شده است.

به عنوان مثال اگر نمی‌دانید در مکانی امکان ورود با صندلی ویلچر وجود دارد یا نه، می‌توانید کلمه ویلچر را با یک کلیک در بخش نظارت و بررسی‌ها جستجو کنید. به طور کلی ویژگی جدید گوگل مپس به شما این امکان را می‌دهد تا اطلاعات بیشتری پیرامون مکان‌های مختلف با بررسی نظرات دیگران به دست آوردید.

این ویژگی در گوشی‌های اندرویدی در سربرگ بررسی‌ها (Reviews) و سرچ بار آن و در پلتفرم iOS پایین صفحه توضیحات مکان و باز هم بخش نظرات قابل دسترس است.

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.