پیکسل 3 XL گوگل دارای بریدگی صفحه‌نمایش خواهد بود

اگر تصویر منتشر شده که ادعا می‌شود محافظ‌های صفحه‌نمایش دو گوشی مورد انتظار گوگل پیکسل 3 و پیکسل 3 XL را نمایش می‌دهد، معتبر باشد، اطلاعات جذابی از این گوشی‌ها به دستمان رسیده است. با فارنت همراه شوید…

0

بنابر این تصویر منتشر شده به نظر می‌رسد که هر دو گوشی گوگل پیکسل 3 و پیکسل 3 XL از حاشیه‌های بسیار باریک بهره می‌گیرند که هیچ غافل‌گیری خاصی ندارد. گوگل پیکسل 3 XL دارای یک بریدگی سیاه‌رنگ در بالای صفحه‌نمایش خود خواهد بود که اندروید پی هم از آن پشتیبانی می‌کند. تعدادی سوراخ دیگر در این محافظ‌های صفحه‌نمایش دیده می‌شود که دوربین سلفی دوگانه را برای هر دوی نسل سوم گوشی‌های گوگل پیکسل تایید می‌کند.

تا جایی که می‌توان از روی بریدگی دیگری که روی محافظ‌ها قرار دارد گفت هر دو مدل از وجود یک اسپیکر در پایین صفحه خود بهره خواهند برد. همچنین هر دو از طراحی مدرن شامل نسبت تصویر 18:9 استفاده می‌کنند. نیازی به گفتن نیست که صفحه‌نمایش پیکسل 3 XL از پیکسل 3 معمولی بزرگ‌تر خواهد بود.

سال گذشته شایعاتی وجود داشت که شرکت ال‌جی کار ساخت نسل سوم پیکسل‌های گوگل را بر عهده خواهد گرفت. اچ‌تی‌سی گوشی پیکسل 2 را تولید کرد در حالی که کار تولید پیکسل 2 XL به ال‌جی واگذار شد. از آن موقع تاکنون هیچ خبر دیگری در این زمینه منتشر نشده است و نمی‌دانیم که آیا این قضیه واقعیت دارد یا خیر.

مد نظر داشته باشید که تصویر محافظ‌های صفحه‌نمایش از شبکه ویبو برداشته شده است و توصیه می‌کنیم که این اطلاعات را بیشتر به عنوان یک شایعه در نظر بگیرید. نکته دیگر این که تا زمان عرضه پیکسل‌های گوگل 4 یا 5 ماه باقی مانده و موارد زیادی ممکن است تغییر پیدا کند. نظر شما در مورد نسل بعدی گوشی‌های گوگل چیست؟

منبع phoneArena
شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.