آپدیت اندروید 8 ذن‌فون 3 زوم ایسوس منتشر شد

ایسوس سابقه خوبی در انتشار آپدیت نسخه‌های جدید اندروید برای گوشی‌های این شرکت ندارد اما باخبر شدیم آپدیت اندروید 8 برای ذن‌فون 3 زوم از جانب ایسوس منتشر شده است.

0

چند ماهی می‌شود که ایسوس وعده انتشار آپدیت اندروید 8 را برای ذن‌فون 3 داده است اما هر بار در زمان مقرر ایسوس از ایجاد مشکلاتی در سر راه آپدیت اندروید 8 خبر داد و مدعی شد که در حال برطرف کردن این مشکلات است.

این داستان ادامه پیدا کرد تا اینکه ایسوس خبر از انتشار قطعی آپدیت اندروید 8 برای ذن‌فون 3 زوم در خرداد ماه داد، ایسوس در انجمن اینترنتی این شرکت نیز اعلام کرده است که ذن‌فون 3 زوم قادر به دریافت آپدیت اندروید 8 اوریو است و این گوشی پس از دریافت آپدیت با بهینه‌سازی‌های مختلفی روبرو خواهد بود که در این زمینه می‌توان به کاهش حجم دیتای اشغال شده بر روی حافظه گوشی اشاره کرد.

اپلیکیشن‌های Minimove, PhotoCollage و Do It Later نیز که به صورت پیش‌فرض بر روی گوشی ایسوس ذن‌فون 3 زوم نصب شده بودند پس از دریافت آپدیت جدید حذف خواهند شد. قابلیت جسچر که منوی All Apps را باز می‌کرد نیز به صورت قابلیت Swip Up تغییر حالت داده است.

لازم به ذکر است آپدیت اندروید 8 برای ذن‌فون 3 زوم به صورت منطقه‌ای منتشر خواهد شد و کاربران این گوشی در بازه‌های زمانی مختلفی پیام آپدیت را دریافت خواهند کرد. در صورت عدم دریافت پیام نیز می‌توانید وارد گزینه System Update در قسمت تنظیمات گوشی شوید تا دریافت آپدیت را به صورت دستی کنترل کنید.

منبع phonearena

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.