اینستاگرام در حال آزمایش دکمه Mute برای ندیدن پست‌های کاربران مورد نظر و دیگر قابلیت‌های جدید است

اینستاگرام شاید بالاترین سرعت را در ارائه قابلیت‌ها و امکانات جدید در اپلیکیشن خود در میان شبکه‌های اجتماعی داشته باشد تا حدی که باور اینکه یک قابلیت جدید دیگر در راهست چندان خبر عجیب و غریبی نیست و حالا گزارش‌های منتشر شده از آزمایش قابلیت Mute کردن در اینستاگرام برای نادیده گرفتن و ندیدن پست‌های سایر کاربران خبر دارد.

0

شاید برای شما هم پیش آمده باشید که به اجبار یک صفحه و یا فرد خاص را در اینستاگرام در لیست فالوهای خود داشته باشید و او را دنبال کنید یا اصلا برای مدتی حال و هوای دنبال کردن یک صفحه با موضوع خاص را نداشته باشید. ظاهرا اینستاگرام به همین دلیل به دنبال عرضه قابلیت Mute کردن در اینستاگرام است.

قابلیت Mute کردن در اینستاگرام برای ندیدن پست‌های یک کاربر خاص

یک کاربر توئیتر با انتشار تصویری اعلام کرد که اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت Mute کردن در اینستاگرام است که بر اساس آن می‌توانید پست‌های یک کاربر را در صفحه اول اینستاگرام خود نبینید.

قابلیت Mute کردن در اینستاگرام

شما می‌توانید این قابلیت را طبیعتا در زمان مورد نیاز برای یک کاربر بدون متوجه شدن او فعال و در زمان مورد نیاز برای آن کاربر غیرفعال کنید تا بتوانید به طور معمول پست‌های او را ببینید. مطمئنا در زمان عرضه می‌توان بیشتر در مورد قابلیت Mute کردن اینستاگرام حرف زد.

اینستاگرام در واکنش به این موضوع به وبسایت ورج اعلام کرده که فعلا چیزی برای گفتن در این خصوص ندارد. اما این تنها قابلیتی نیست که ظاهرا اینستاگرام در حال آزمایش کردن آن است.

قابلیت ری‌‌اکشن در استوری اینستاگرام (Reactions)

قابلیت دیگری که اینستاگرام ظاهرا در حال آزمایش آن است قابلیت واکنش سریع ری‌اکشن (Reactions) به استوری است که مطمئنا بازخورد این بخش از اینستاگرام را بالاتر خواهد برد. قابلیت Reactions اینستاگرام بسیار شبیه به همین بخش از فیس‌بوک است که چیز عجیبی نیست و می‌توانید با شکلک‌ها و ایموجی‌های مختلف بر روی همان استوری واکنش نشان دهید.

قابلیت اسلوموشن (Slow-mo) در استوری اینستاگرام

کاربران بسیاری وجود دارند که فیلمبرداری فوق‌آهسته یا همان اسلوموشن را دوست دارند و مطمئنا عرضه گوشی‌های هوشمند با این قابلیت در دوربین آنها تائیدی بر این مدعاست.

اینستاگرام دقیقا با توجه به این موضوع احتمالا قابلیت اسلوموشن Slow-mo را به بخش استوری خود خواهد افزود و ظاهرا در حال آزمایش کردن آن است که احتمالا مورد توجه کاربران به‌خصوص کاربرانی که دوربین گوشی هوشمند آنها چنین قابلیتی ندارد، قرار بگیرد.

قابلیت تقویم آرشیو استوری اینستاگرام

کاربران ابنستاگرام هم‌اکنون قادر به دیدن استوری‌های قدیمی خود بر اساس زمان نیستند. ظاهرا اینستاگرام با توجه به همین موضوع قابلیت جدیدی را مد نظر دارد که بر اساس آن می‌توانید استوری‌های قدیمی خود را بر اساس زمان انتشار و نمایش آنها به صورت یک تقویم ببینید.

اینها قابلیت‌هایی هستند که بر اساس کدها و نسخه‌های آزمایشی کاربران موسوم به بتاتستر متوجه آزمایش آنها از سوی اینستاگرام شده‌اند. این قابلیت‌ها ممکن است حتی عرضه نشوند که تاکنون در مورد قابلیت‌های قبلی آزمایش شده رخ نداده است. این قابلیت‌ها مطمئنا جذاب هستند و باعث افزایش استفاده از اینستاگرام از سوی کاربران خواهند شد.

منبع Theverge
شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.