شرکت SmugMug، فلیکر را از یاهو خرید

سرویس به‌اشتراک‌گذاری عکس برای مشتریان و عکاسان حرفه‌ای SmugMug سرویس مشهور فلیکر را خریداری کرد. این موضوع در بیانیه‌ای توسط دو شرکت رسما اعلام و تائید شده است.

0

سرویس فلیکر توسط شرکت مادر آن یعنی شرکت Oath که زیرمجموعه شرکت مخابراتی ورایزون به حساب می‌آید و مجموعه شرکت‌های بزرگی همچون یاهو و AOL را شامل می‌شود به سرویس SmugMug واگذار شده است. خرید فلیکر توسط SmugMug پس از اولین بار که توسط یاهو خبرساز شد بار دیگر این سرویس به‌اشتراک‌گذاری عکس را به صدر خبرها آورده است.

جزئیات مالی خرید فلیکر توسط SmugMug اعلام نشده است و SmugMug در بیانیه‌ای که برای کاربران خود منتشر کرده صرفا تاکید کرده است که دو سرویس فلیکر و SmugMug با یکدیگر ادغام نشده و به صورت پلتفرم‌های مستقل فعالیت خواهند کرد و در صورت اعمال تغییرات آتی، مرتبط با کاربران، در فلیکر تا حد امکان به طور کاملا شفاف به مشتریان اعلام خواهد شد.

خرید فلیکر توسط SmugMug

هیچ تغییری در نرخ‌های فلیکر و یا تغییرات رتبه‌ای فعلا در برنامه وجود ندارد و تنها در بخشی از این تغییرات شرایط استفاده از خدمات سرویس فلیکر تغییر کرده و به تمامی کاربران فلیکر ایمیلی ارسال و از انها خواسته خواهد شد که توافقنامه جدید را امضا کنند و در صورت نادیده گرفتن این ایمیل در 30 روز پس از آن به صورت خودکار شرایط استفاد از خدمات جدید برای آنها اعمال خواهد شد.

توضیحات و جزئیات بیشتر در خصوص خرید فلیکر توسط SmugMug در ماه‌های پیش‌رو منتشر خواهد شد این چیزیست که فلیکر در پستی در وبلاگ خود اعلام کرده است. مقامات فلیکر همچنین در گفتگو با روزنامه یواس‌ای تودی تاکید کرده‌اند که اگرچه ممکن است این روزها فلیکر که 14 سال از تاسیس آن می‌گذرد دیگر محبوب‌ترین پلتفرم به اشتراک‌گذاری تصاویر وب نباشد اما همچنان 100 میلیون کاربر یکتا دارد.

فلیکر (flickr) توسط شرکت ludicorp در سال ۲۰۰۴ ایجاد شد و درسال ۲۰۰۵ در قراردادی به ارزش 25 میلیون دلار توسط یاهو خریداری شد.
منبع Venturebeat
شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.