اپ‌نت: حل معادلات ریاضی با Photomath

برای رسیدن به راه‌حل مسائل دشوار ریاضی اپلیکیشن Photomath را امتحان کنید. این اپ که توسط شرکت Photomath, Inc برای کاربران اندرویدی طراحی شده برای کاربرانی که ریاضیات برایشان دشوار است بسیار کاربردی می‌باشد.

0

برای بسیاری از دانش‌آموزان پیش آمده که در حل برخی مسائل ریاضی با مشکل روبرو شده باشند. این اشکال ممکن است در زمان و مکانی به وجود بیاید که امکان رفع آن توسط اساتید و مربیان نباشد در این صورت به راحتی و با در دست داشتن یک گجت اندرویدی می‌توان به حل مساله پرداخت. روش کار با اپ Photomath بسیار ساده است و توسط دوربین دستگاه انجام می‌شود به این صورت که دوربین را مقابل مساله قرار داده و آن را اسکن می‌کند، حال ممکن است به صورت تایپی و یا دست‌نویس باشد که در هر دو صورت اشکالی در خواندن آن به وجود نمی‌آید.

سپس مساله وارد اپ شده و Photomath به حل آن می‌پردازد. توجه داشته باشید که این اپ قادر به شناسایی اعداد فارسی نیست و باید مسائل را با اعداد انگلیسی وارد آن کنید. پس از شناسایی مساله، Photomath از طریق راه‌های متفاوت به حل کردن مرحله به مرحله مسائل پرداخته و مسیرهای متفاوتی را به شما ارائه می‌دهد. شما می‌توانید هر راهی که موردقبولتان بوده و یا جزو روش تدریس کلاس درستان است را انتخاب نمایید. این اپ توانایی حل انواع مسائل جبری، انواع معادلات لگاریتمی، درجه دوم، خطی، توابع نمایی، مثلثات و… را دارد. برای فهم کامل راه‌حل‌ها نیز می‌توانید در قسمت گام به گام روش حل را به طور کامل ببینید.

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.