اپ‌نت: دفاع از مقر در بازی YAMGUN

بازی زیبای سبک آرکید YAMGUN را بر روی گجت اندرویدی خود نصب نمایید تا ساعت‌ها سرگرم یک مبارزه جذاب و مهیج باشید. این بازی توسط کمپانی Digital Kingdom طراحی و ارائه شده است.

0

در بازی YAMGUN شما با استفاده از اسلحه‌ای به نام Yam به دفاع از خود باید بپردازید. در این مبارزه شما انواع دشمنان را در مقابلتان خواهید دید. چیزی که بیشتر از همه باید مورد توجهتان باشد اینست که تعداد تیرهایتان محدود بوده و باید با دقت دشمنانتان را هدف قرار دهید. این دشمنان در موقعیت‌های مختلف و در فضاهای گوناگون به شما حمله می‌کنند و شما باید همواره آمادگی دفاع کردن را داشته باشید. بعد از هر مبارزه می‌توانید از اسلحه‌های دشمنانتان استفاده کرده و Yam را شارژ نمایید.

این مبارزه برای کره زمین و باقیمانده ساکنانش خیلی مهم بوده چرا که این دشمنان از فضا آمده و زمین را مورد هجوم قرار داده و این شما هستید که با اسلحه خود آخرین راه نجات زمین هستید. بعد از اینکه هر مرحله را با موفقیت پشت سرگذاشتید با استفاده از امتیازات به دست آمده و نیز جمع‌آوری باقیمانده سلاح‌های دشمنان می‌توانید اسلحه خود را ارتقا دهید. در پایان هر مرحله یک قسمت بسیار مهیج طراحی شده که آن شکست دادن غول پایانی می‌باشد. این بازی کم‌حجم شما را ساعت‌ها به خود مشغول خواهد کرد.

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.