آپدیت اندروید 8 برای اچ‌تی‌سی U Ultra منتشر شد

چشم کاربران اچ‌تی‌سی U Ultra به آپدیت اندروید 8 اوریو روشن شده و این آپدیت از هم اکنون در راه کاربران تایوانی و هندی این گوشی است.

0

آپدیت اندروید 8 اچ‌تی‌سی U Ultra برای کاربران در کشورهای تایوان و هند منتشر شده و انتظار می‌رود در آینده نزدیک سایر کاربران این گوشی نیز در قسمت‌های دیگر دنیا میزبان این آپدیت جدید باشند.

کاربران اچ‌تی‌سی U Ultra در آپدیت نسخه 8.0 اندروید اوریو با بهینه‌سازی‌های مختلفی روبرو هستند. این آپدیت حجمی حدود 1.3 تا 1.8 گیگابایت دارد و در نتیجه کاربران اچ‌تی‌سی U Ultra قبل از نصب باید فضای مناسب برای دریافت و نصب آپدیت جدید را مهیا کنند.

در کنار ویژگی‌های جدیدی که آپدیت نسخه 8.0 اندروید اوریو برای گوشی‌های ا‌چ‌تی‌سی U Ultra به ارمغان می‌آورد در این آپدیت جدید شاهد حضور وصله امنیتی بهمن‌ماه نیز هستیم.

با این حساب انتظار می‌رود تا چند هفته آینده چشم تمامی کاربران اچ‌تی‌سی U Ultra در نقاط مختلف به آپدیت نسخه 8.0 اندروید اوریو روشن شود.

منبع androidauthority
شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.