آمازون برای اثبات ارسال سفارشات از درب خانه شما عکس می‌گیرد!

تحویل کالایی که آنلاین خریداری شده است به مشتری مشکلات خاص خود را دارد و آمازون برای اثبات ارسال سفارشات از درب خانه شما عکس می‌گیرد!

0

به لطف فروشگاه‌های آنلاینی که در چند سال گذشته راه‌اندازی شده‌اند با فرآیند خرید آنلاین غربیه نیستیم و حتماً به خوبی می‌دانید که تحویل کالا در محل مشتری می‌تواند مشکلاتی را به دنبال داشته باشد، به همین منظور آمازون به عنوان یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های آنلاین دنیا قرار است از درِ منزل مشتری که سفارش برایش ارسال شده عکس بگیرد.

بر اساس مستندانی که اخیرا منتشر شده است واحد ارسال کالای آمازون برنامه دارد تا برای اینکه دلیل محکمه‌‌پسندی از تحویل کالا در محل مشتری داشته باشد فرآیند تحویل کالا را بوسیله عکس گرفتن از محل مشتری کاملاً مستند کند.

به این ترتیب قرار است از محلی که کالا در آن‌جا گذاشته می‌شود عکس دقیقی گرفته شود با این حساب اگر فردی کالا را سفارش داد و در زمان تحویل کالا منزل نبود مسئول تحویل کالاهای آمازون کالا را در محل مشتری گذاشته و از آن عکس می‌گیرد، اگر هم مشتری به منزل رسید و خبری از کالا نبود به این معناست که آمازون کالا را تحویل داده اما کسی قبل از حضور مشتری این کالا را برداشته است و آمازون برای اثبات این ادعا عکسی نیز از محل قرار گذاشتن کالا جهت ارائه به مشتری در اختیار دارد.

این‌گونه که پیداست آمازون قرار نیست از محل قرار دادن کالا در تمامی شرایط عکس بگیرد و برای مواردی که قرار است کالا به صورت خصوصی برای مشتری ارسال شود یا کالاهای هدیه، از کالا عکس گرفته نخواهد شد.

منبع ubergizmo
شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.