اپ‌نت: نجات از چوبه دار در Gibbets: Bow Master

بازی جذاب و زیبای Gibbets: Bow Master از سرس بازی‌های سبک آرکید بوده که با وجود حجم کم بسیار جذاب و مهیج است. این بازی توسط استودیوی HeroCraft Ltd برای دارندگان گجت‌های اندرویدی ارائه شده و مناسب گوشی‌های ضعیف‌تر و اقتصادی است.

0

در بازی Gibbets: Bow Master تعدادی افراد بی‌گناه توسط حاکمان ظالم محکوم به اعدام شده‌اند و شما با در دست داشتن یک تیرو کمان ساده برای نجات جان آن‌ها اقدام می‌کنید. در یک مسیر در حال حرکت بوده و با محکومین در حال حرکت مواجه می‌شوید. باید طوری تیر را رها کرده تا قبل از اینکه دیر بشود محکوم نجات یابد. پرتاب تیر آن هم در حال حرکت به دقت نیاز دارد و نیز باید با سرعتی این کار را انجام دهید که تیرتان به محکوم برخورد نکرده تا خودتان عامل مرگ بی‌گناهان شوید.

تنها ماموریت شما در این بازی نجات افراد پای چوبه دار است و نیز تنها وسیاه مبارزه همان کمان و تعدادی تیر بوده که با استفاده از مهارت‌های تیراندازی‌تان بتوانید بازی را به خوبی به انجام برسانید. سرعت عمل در این بازی حرف اول را می‌زند و در ادامه باید دقت کافی داشته باشید. برای شما آیتم‌هایی به عنوان کمک نیز درنظر گرفته شده مانند پرتا‌ب کننده آنی که در زمانی کوتاه‌تر و با دقتی بیشتر به سمت هدف پرتاب می‌شود. صداگذاری عالی بازی در کنار گرافیک ساده اما جذاب آن شمارا ساعت‌ها سرگرم این بازی نموده و مهارت شما را در تیراندازی ارتقا می‌دهد.

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.