اپ‌نت: یادآور مصرف دارو Medica

امکان یادآوری مصرف دارو برای تمامی افراد با داشتن اپلیکیشن Medica ممکن می‌شود. این اپ بسیار کاربردی توسط شرکت IRWAA برای دارندگان گوشی‌های هوشمند اندروید طراحی و توسعه داده شده است.

0

اگر از آن دسته افرادی هستید که بیماری‌هایتان به خاطر فراموش کردن زمان مصرف داروها بسیار طولانی و طاقت‌فرسا شده است و یا مسئولیت دادن داروی افراد دیگری را برعهده دارید به راحتی با داشتن این اپ از یادآوری آن اطمینان خاطرتان حاصل می‌شود. کار کردن با این اپ بسیار ساده بوده و نیازی به آگاهی زیادی ندارد که همین امر یکی از مزایای این اپ نسبت به سایر اپ‌های موجود در این زمینه به شمار می‌رود. هر میزان دارویی را که می‌خواهید به لیست اضافه نموده و در زمان معین آن را مصرف کنید.

این اپ به صورت خودکار از بیشتر انواع داروها مانند انواع قرص و کپسول و حتی داروهای تزریقی یا نوشیدنی پشتیبانی می‌کند. هر تعدادی که می‌خواهید را اضافه کرده و یا در صورت نیاز داروهای قبلی را از لیست حذف کنید. می‌توانید از داروها عکس گرفته و به اپ داده تا در زمانی که برایش مشخص نمودید آن را به نمایش بگذارد و از این قابلیت برای بیماران مسن یا کسانی که فراموشی دارند و حتی افراد ناتوان به خوبی بهره ببرید. می‌توانید میزان تکرار اعلان را یک بار و یا بیشتر انتخاب کنید و یا تنظیمات را طوری قرار داده که در زمان دیگری نیز یادآوری شود. تعداد داروی مصرفی یا همان دوز آن را نیز می‌توان وارد برنامه نمود.

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.