اپ‌نت: با Instant فعالیت‌های روزانه خود را تحت نظر بگیرید

با داشتن اپلیکیشن Instant – Quantified Self, Track screen time usage فعالیت‌های روزانه‌تان را به صورت خودکار مدیریت و کنترل نمایید. این اپ توسط کمپانی Emberify – Instant برای کاربران اندرویدی عرضه شده است.

0

زمانی که در طول شبانه‌روز صرف شبکه‌های اجتماعی و به طور کلی دستگاه هوشمندتان می‌کنید می‌تواند به صورت بهینه‌تری سپری شده و شما رادر مسیر بهتری قرار دهد. برای رسیدن به این منظور ابتدا نیاز دارید که به طور دقیق از میزان این زمانی که صرف می‌شود و جزئیات آن اطلاع کافی داشته باشید. اپلیکیشن Instant – Quantified Self, Track screen time usage تمامی فعالیت‌های شمارا پیگیری کرده و آن‌ها را تجزیه و تحلیل نموده و نتیجه را به صورت خودکار ارائه می‌دهد. در کنار یادآوری این موضوع که شما چه مدت زمانی را صرف فضای مجازی می‌کنید، می‌توانید از میزان فعالیت‌های فیزیکی‌تان نیز اطلاع یافته و آن‌ها را نیز مدیریت کنید.

دانستن این‌که چه مقدار در یک روز ورزش کرده‌اید یا به پیاده‌روی رفته‌اید قطعا در برنامه‌ریزی روزانه شما تاثیرات مثبتی خواهد گذاشت. این اطلاعات در پس زمینه نگهداری شده و به نمایش گذاشته می‌شوند پس نگرانی بابت مصرف زیاد باتری نخواهید داشت. همچنین این امکان را خواهید داشت که اگر در آینده بخواهید برنامه‌ای را دنبال کنید می‌توانید وارد  اپ کرده تا اتوماتیک‌وار آن را در زمان خود به شما یادآوری کند. همچنین این قابلیت را دارد که در مکان‌های خاصی که قبلا برای آن تعریف نموده‌اید تنظیمات ویژه‌ای داشته باشد.

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.