اپل مشکل “No Service” برخی گوشی‌های آیفون 7 را رایگان حل می‌کند

چندی است که کاربران آیفون ۷ از پیام نابجای ‘No Service’ بر روی دستگاه خود گلایه‌مند هستند. اپل این مساله را تأیید کرده و وارد عمل شده است.

0

اپل می‌گوید مشخص شده تعداد معدودی از دستگاه‌های آیفون ۷ حتی در شرایطی که آنتن‌دهی خوب است پیام عدم سرویس‌دهی می‌دهند. مشکل No Service آیفون 7 توسط کاربران در انجمن‌های اینترنتی مختلف و بخش پشتیبانی اپل گزارش شده بود.
گویا مشکل به‌سادگی حل نمی‌شود و بروزرسانی نرم‌افزاری چاره‌ساز نیست. اپل می‌گوید این مساله به یک نقص در بورد دستگاه برمی‌گردد که باید از نزدیک بررسی و تعمیر شود.
شرکت آمادگی خود را برای تعمیر رایگان این دستگاه‌ها اعلام کرده است. گفتنی است آن دست از افرادی که پیش‌تر دستگاه خود را برای رفع این مشکل به ایستگاه پشتیبانی فنی این شرکت برده‌اند نیز می‌توانند پول خود را بازپس بگیرند.
اپل می‌گوید دستگاه های ساخته شده در بازه زمانی شهریور ۱۳۹۵ تا بهمن ۱۳۹۶ که در واقع از همان ابتدای عمر آیفون ۷ تا کنون است با این مشکل مواجه هستند. به‌ویژه دستگاه‌هایی که در آمریکا، ژاپن، هنگ کنگ یا ماکائو فروخته شده‌اند.

منبع techcrunch
شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.