شرکت Boring Company ایلان ماسک یک سلاح آتش‌افکن عرضه می‌کند!

شرکت The Boring Company که پروژه‌های جالب و جاه‌طلبانه‌ای مثل تونل‌های زیرزمینی برای عبور از ترافیک را در پرونده دارد حالا یک سلاح آتش‌افکن واقعی با قیمت 500 دلار عرضه کرده است!

0

ایلان ماسک مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس همان‌قدر که باهوش و جاه‌طلب است، اهل شوخی و شکستن کلیشه‌ها نیز هست. شرکت The Boring Company سال گذشته اعلام کرد وقتی که 50 هزار کلاه با برند خود را فروخت شروع به عرضه سلاح آتش‌افکن خواهد کرد! راستش را بخواهید حتی وقتی ماه گذشته ماسک در توییتر خود خبر فروش 50 هزارتایی کلاه را داد کسی فکرش را نمی‌کرد واقعاً همچنین سلاحی در راه باشد.

اما حالا ماسک به وعده خود عمل کرده و می‌توانید یک سلاح آتش‌افکن را با قیمت 500 دلار از این شرکت پیش‌خرید کنید. از نظر ظاهری به نظر می‌رسد این سلاح یک تفنگ Airsoft باشد که حالا با تغییر عملکرد از آن آتش بیرون می‌زند! جالب این‌جاست که از نظر قانونی فروش چنین اسلحه‌هایی با برد آتش کمتر از یک حد خاص مانعی ندارد.

ایلان ماسک حتی به‌تازگی ویدئویی از عملکرد این سلاح را نیز در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است! در صورت تمایل می‌توانید این سلاح را از اینجا پیش‌خرید کنید.

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.