اینستاگرام دکمه درخواست Request را برای ملحق شدن به لایو استوری دوستان اضافه کرد

اینستاگرام که چند روز پیش قابلیت لایو دونفره را اضافه کرده بود حالا دکمه جدیدی اضافه کرده که در هنگام پخش لایو استوری دوستانتان با فشار دادن آن می‌توانید تقاضای ملحق شدن کنید.

0

از این پس کاربران می‌توانند دکمه Request یا درخواست را در لایو استوری خود اضافه کنند. به این ترتیب دوستان آن‌ها قادر خواهند بود در میانه لایو استوری به آن بپیوندند و لایو چند نفره پخش کنند. پس از این‌که این دکمه را فشار دادید میزبان باید درخواست شما را قبول کند و پس از آن صفحه به دو بخش تقسیم شده تا بخشی تصویر شما و بخشی هم میزبان به شکل زنده و همزمان برای فالورها پخش شود.

دکمه Request لایو استوری اینستاگرام

گفتنی است فعلاً اینستاگرام لایو دونفره را برای دوستان فراهم کرده است به این ترتیب تنها اگر یکدیگر را فالو می‌کنید قادر به قرار دادن لایو دونفره خواهید بود. خوشبختانه قرار دادن دکمه درخواست اختیاری است و به این ترتیب اگر از درخواست‌های بیش از حد خسته شدید می‌توانید آن را غیرفعال کنید.

منبع theverge
شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.