گوشی هوشمند ریزر دهم آبان ماه رونمایی خواهد شد

نام ریزر را به خاطر تولید لوازم جانبی کامپیوتر می‌شناسیم اما ریزر نیز سودای حضور در صنعت موبایل را در سر می‌پروراند و گوشی هوشمند ریز قرار است دهم آبان‌ماه رونمایی شود.

0

ریزر برندی است که گیمرها به خوبی آنرا می‌شناسند، این برند ید طولایی در ساخت صفحه‌کلید و ماوس‌های مخصوص بازی دارد، سایر لوازم جانبی که ریزر برای کامپیوترها عرضه می‌کند نیز از کیفیت خوبی برخوردارند.

از قرار معلوم تحولات صنعت موبایل باعث شده است تا ریزر نیز بر آن شود تا یک گوشی هوشمند راهی بازار کند. خبر حضور ریزر در صنعت موبایل خبر تازه‌ای نیست و اگر خبرهای فارنت را دنبال کرده‌ باشید احتمالا به خاطر دارید که برای شما پیش از این گفته بودیم ریزر بر روی یک گوشی هوشمند برای گیمرها کار می‌کند.

خریدن شرکت Nextbit باعث شد تا گمانه‌زنی‌ها برای حضور ریزر در صنعت موبایل بیشتر شود. اکنون نیز ریزر با انتشار یک تبلیغ از ساخت یک گوشی هوشمند خبر داد. جالب اینجاست که این گوشی هوشمند مراحل ساخت خود را نیز به پایان رسانده است و قرار است در تاریخ دهم آبان ماه رسما رونمایی شود.

در حال حاضر اطلاعات زیادی از این گوشی رمز‌آلود به بیرون منتشر نشده است اما از آنجایی که ریزر ید طولایی در صنعت گیمینگ دارد به احتمال زیاد گوشی جدید ریزر نیز با هدف مخاطب قرار دادن گیمرها ساخته شده است.

به این ترتیب احتمالا در گوشی جدید ریزر با محصولی طرف هستیم که صفحه‌نمایش باکیفیتی دارد و به لحاظ کیفیت پخش صدا هم حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

از آنجایی که گوشی جدید ریزر به احتمال زیاد بر روی جامعه گیمینگ تمرکز دارد پیش‌بینی می‌شود بتوان بازی‌ها را در کامپیوتر اجرا و بر روی این گوشی استریم کرد.

از طرف دیگر شرکت Nextbit تجربه خوبی در زمینه رایانش ابری و گوشی‌های هوشمند دارد، در نتیجه چه بسا که در گوشی‌ جدید ریزر نیز شاهد ویژگی‌هایی از این دست باشیم.

به احتمال زیاد در دهم آبان‌ماه در کنار معرفی یک گوشی هوشمند از جانب ریزر شاهد معرفی محصولات دیگری نیز در زمینه گیمینگ خواهیم بود.

منبع digitaltrends
شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.