چرا خرید از دیجی‌کالا را دیگر نمی‌توان به دیگران توصیه کرد!؟

یکی از مزایای فروشگاه‌های آنلاین و شاید بهتر بگوئیم بهترین و مهمترین مزیت فروشگاه‌های آنلاین صرفه‌جویی در وقت است. شاید برای شما هم پیش‌آمده باشد که برای کار خاصی برنامه‌ریزی کرده‌اید اما فرصت کافی برای خرید ابزار و کالای مورد نیاز برای انجام آن را ندارید یا قصد دارید آخر هفته و یا تعطیلات خود را برای کار دیگری به جز چرخیدن در فروشگاه‌ها برای پیدا کردن کالای مورد نیاز خود صرف کنید.

117

اینجاست که فروشگاه‌های آنلاین بزرگترین مزیت خود را نشان می‌دهند اما توصیه می‌کنیم اگر قصد انجام چنین خریدی دارید که روی زمان تحویل کالای خریداری شده برنامه‌ریزی مهمی کرده‌اید کمی تامل کنید یا حداقل بهتر بگوئیم روی خرید از دیجی‌کالا تجدید نظر کنید و اگر قصد خرید از آن را دارید آن را به زمانی که ضرورتی ندارد موکول کنید.

دیجی‌کالا بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران است که ثابت کردن آن به تلاش خاصی نیاز ندارد. این فروشگاه که چندین سال است فعالیت خود را از یک فروشگاه کالای دیجیتال به فروشگاه دیجیتال کالا تغییر داده و انواع و اقسام کالاها را به فروشگاه‌ خود اضافه کرده ظاهرا همچنان درگیر مشکلات فراوانیست!  دیجی‌استایل یکی از این فروشگاه‌های زیرمجموعه دیجی‌کالاست که برای تمرکز بیشتر بر روی بخش پوشیدنی‌ها ایجاد شده است.

این مطلب به بهانه پیام ارسالی یکی از کاربران فارنت در تجربه خرید خود از فروشگاه دیجی‌استیایل دیجی‌کالا نگاشته شده که به بررسی این مشکل و برخوردهای عجیب و غریب این فروشگاه در برخورد با مشتریان خواهد پرداخت.

این کاربر فارنت در خصوص تجربه خرید خود از دیجی‌استایل می‌گوید:

دوم مهرماه چندین کالای مختلف را از دیجی‌استایل سفارش دادم و مراحل را به ترتیب دنبال کردم و بازه زمانی دریافت کالای خود را شامل روز و بازه ساعتی دریافت خود را مشخص کردم و حتی آن را جند روز بعد معین کردم تا مشکلی از بابت تامین یا .. پیش نیاید و با توجه به شاغل بودن خودم زمان را طوری تنظیم کردم که در خانه باشم. در زمان ثبت شده مورد نظر خبری از کالاهای خریداری شده نشد و دقیقا فردای آن روز بدون اطلاع قبلی به من، کالاها را به درب خانه برده بودند که خب طبیعتا من در خانه نبودم و جالب اینکه وضعیت سفارش من به ارسال شده تغییر پیدا کرده بود اما کالایی تحویل نشده بود! با تماس تلفنی قرار شد کالاها فردای آن روز در بازه زمانی که در شرکت هستم به درب محل کارم آورده شده و تحویل شود. صبح فردا هم خبری از کالاها نشد و ظاهرا کالا خارج از ساعت کاری به درب شرکت برده شده بود! و طبیعتا برگشت خورده بود! حالا پس از گذشت چهار روز از زمان مقرر برای تحویل  سفارش، این فروشگاه در تماس تلفنی خود به من اعلام کرد که یا برای تحویل تا هفته آینده منتظر بمانید  و یا خرید خود را ملغی کنید! من به ناچار خرید خود را لغو کردم و در عین حال همچنان از بازگشت پول به حساب من خبری نشده است و زمان آن نیز مشخص نشده است تا من خرید خود را علیرغم میل باطنی و کمبود وقت به صورت فیریکی و سنتی انجام دهم! تنها راه من شکایت به سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان بود که امیدوارم راه به جایی ببرد. نهایتا امیدوارم مدیران دیجی‌کالا به وقت و هزینه مشتریان خود احترام بیشتری بگذارند.

بررسی این موضوع نشان می‌دهد که این تنها مشکل این کاربر فارنت نیست و فروشگاه دیجی‌کالا مدتیست با این مشکل گریبانگیر است. کافیست در شبکه‌های اجتماعی و یا در بخش نظرات مطالب مختلف کمی جستجو کنید تا با حجم آن با تنوع فراوان روبرو شوید! اجازه بدهید راه دور نرویم، بررسی و تجربه روند خرید در این فروشگاه آنلاین توسط خود ما نیز  نشان می‌دهد که پیش‌بینی لازم برای فرار از وعده‌های ثبت شده از پیش انجام شده است.

در روند خرید از دیجی‌استایل که برای صحت ادعای این مشتری مورد بررسی ما قرار گرفت و در هنگام تکمیل آن و در بخش تحویل اکسپرس! بازه زمانی به شکل غیرقابل باوری بزرگ است! دو بازه زمانی 9 تا 15 و 15 تا 22! این یعنی شما باید یک روز کامل را در خانه مانده و تکان نخورید تا مبادا در این فاصله زمانی کالای شما به درب خانه برسد! اگرچه با توجه به تجربیات موجود به نظر باید زمانی بیش از شش یا هفت ساعت مقرر شده را در خانه یا محل معین شده بمانید و حالا جالب اینکه این در واقع تجربه تحویل اکسپرس این فروشگاه است!

نکته دیگر حذف گزینه پرداخت در محل پس از تحویل است و این فروشگاه ظاهرا با توجه به تجربه تاخیرهای مکرر و صرفنظر کردن مشتریان از دریافت کالا گزینه تحویل در محل را با زیرکی خاصی حذف کرده است! زیرکی از این نظر که در هنگام خرید کافیست شما گزینه پرداخت در محل را برای نوع پرداخت خود انتخاب کرده و دکمه پرداخت و تکمیل خرید را بزنید که در نهایت تعجب در مرحله بعدی دوباره با تنها گزینه موجود یعنی پرداخت اینترنتی روبرو می‌شوید که یعنی خبری از پرداخت در محل نیست و باید هزینه کالایی را که معلوم نیست چه زمانی دریافت خواهید کرد و یا شاید مانند تجربه این کاربر فارنت از آن نهایتا صرفنظر خواهید کرد، را همان لحظه پرداخت کنید!

فروشگاه دیجی‌کالا یکی از تجربه‌های موفق در جامعه استارت‌آپ‌های ایرانی به شمار می‌رود. در سال‌های اخیر اما با حضور فروشگاه‌های آنلاین دیگر در این بازار که حتی برخی از آنها نوع طراحی خود را از این فروشگاه اقتباس می‌کنند، ظاهرا سرعت بالای این فروشگاه در توسعه خود نقائص خواسته یا ناخواسته فراوانی را به آن تحمیل کرده است که مطمئنا مدیران این فروشگاه آگاهی بیشتری از آن دارند.

این مطلب در تلاش برای این است تا با طرح این مشکل که مطمئنا مشکل بسیاری از خریداران این فروشگاه و سایر فروشگاه‌های انلاین است در برطرف کردن آن موثر باشد. شما چه تجربه‌ای در خرید از دیجی‌کالا و سایر فروشگاه‌های آنلاین دارید!؟ با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:
117 نظر برای این مطلب
 1. آرش می‌گوید

  سلام
  چند ماه پیش به خاطر مسافرت یک دوربین کوچک و ارزان نیاز داشتم. وارد قسمت دوربین دیجی کالا شدم و گزینه از ارزان به گرانتر انتخاب کردم. در همون اولین گزینه ها دیدم که دوربینی با قیمت 330هزار تومن به نام کانن ام 100 وجود دارد. از آنجایی که کوچک و سبک بود و ارزان و اینکه برند کنون داشت تصمیم گرفتم همان را بخرم. چون سه روز دیگر روز مسافرتم بو، بازه ارسال را اولین فرصت ممکن یعنی دو روز بعد انتخاب کردم. روز سوم که میرفتم مسافرت هنوز دوربین به دستم نرسیده بود و از تماس هم جواب درستی نگرفته بودم چون میگفتند که تامین کننده هنوز نفرستاده. خاتصه دوربین نیومد و بدون اون رفتم مسافرت. بعد چند روز عصر دیجی کالا بهم زنگ زد که توی خریدتون مشکلی پیش اومده! گفتم چه مشکلی گفتند قیمت آن دوربین 3.3 ملیون بوده نه 330هزار تومن! یک صفر آن اشتباهی کمتر ثبت شده. گفتم مطمئنید؟! آن دوربین از این دوربین کوچیکا بود ها که گفت نه اون دوربین میرورلس هستش که قیمتشون بالاس! الانم باید طبق قوانین سفارشوتونو لغو کنیم.
  منم گفتم چند روز معطلم کردین و کالا رو نفرستادین الانم حرفتون اینه؟ به من چه اشتباه قید کردین. گفتن آقای محترم به ما مربوط نیست و قوانین اینطوریه! جل الخالق قوانین قط بر ما کار برد داره نه برا خودشون.
  گفتم باشه پس لااقل صبر کنید بروم قوانین را بخوانم و نگ بزنم گفت که باشه شما بخونین من خودم بعد یک ربع زنگ میزنم. تا تلفن قطع شد پیامک آمد که سفارش شما لغو شد! بی احترامی به مشتری تا چه حد! یعنی حد صبر نکرد خودم خبر بدم.
  به هر حال رفتم و اون قوانینی که گفته بود را خوندم. نوشته بود که اگر فروشنده دیجی کالا باشد و قیمت اشتباه درج شده باشد دیجی کالا حق لغو خرید را بدون اطلاع به مشتری دارد. ولی در بخش تامین کنندگان هم نوشته بود که اگر فروشنده شرکت ثالث باشد و قیمتی کمتر درج کند، موظف است که کالا را به همان قیمت ارائه کند. در غیر این صورت باید خودش در مراجع رسمی و قانونی پاسخگوی مشتری باشد! خب اینم از قوانینشون که خودشونم عمل نمیکنن.
  ولی به هر حال من شکایت نکردم. دلم به حال منشی شرکتی که مبلغ 3 میلیون را 300 هزار درج کرده سوخت، که باید حقوق 700 تومنی چند ماهشو به عنوان جریمه به شرکت بده و مفتی کار کنه خودش.
  با این حال به منظور گلایه از دیجی کالا به امور مشتریانش زنگ زدم. پاسخشون خیلی محترمانه و جالب بود. گفتند که حق با شماست ولی همینه، بروید هر جا مایلید شکایت کنید و ما برای پاسخگویی حاضریم و قطع کرد!
  هم وقتم را گرفتند، هم اعصابم را دغون کردند، هم دوربینی به دستم نیامد وهم پولم بیش از 10 روز در حسابشان بود و هم گرانی های اخیر باعث شد همان دوربین های 350 تومانی 1 میلیون شوند! و من متضرر شدم.

  اکنون بعد از آن مدت به دلیل انکه امکان تهیه حضوری نداشتم و فروشگاه دیگری همان مدل را نداشت و دوباره سفری پیش رو داشتم، مجبور شدم دوربینی با قیمت 1.2 ملیون که اون زمان یک سوم قیمت داشت بگیرم. به دستم در موقع مقرر رسید. ولی باتری آن فاسد و بادکرده بود. برایشان از قسمت برگشت کالای سایت فیلم گرفته و آپلود کردم و فردای آن روز تماس گرفته و تاریخی برای برگشت کالا تعیین کردند.
  امروز آمدند و پس گرفته و بردند. نکته دیگر ایکه این دقیقا 60امین کالایی که دیجی کالا در طول این سالها میخرم و تا حالا یک بار هم برگشت نزده ام. حتی یک بار یک میکسر سری اش خراب بود که با چسب قطره ای خودم چسباندم.
  نمیدانم بعد ین همه سال تبلیغات با مشتری دائم شان چگوه برخورد خواهند کرد. البته نتیجه برخورد را همینجا می نویسم.

 2. جلال می‌گوید

  با سلام . من با با 9سال سابقه خرید و بیش از 90 سفارش یکی از مشتریان قدیمی دیجی کالا بودم که متاسفانه حدود دو سالیه که باگسترش تبلیغات وانبوه مشتریان دیگه اون مشتری مداری قبلی رو که نداره هیچ بلکه بنوعی کلاهبرداری میکنه و در مورد درج نظرات که واقعا گل کاشته(فقط نظرات مثبت رو تایید میکنه)و در نهایت تاثر برای دیجی کالا اخرین نظر تایید نشده ام رو برای قضاوت زیر میارم —- با سلام .اول شهریور 97ماهیتابه رو از شما (دیجی کالا)195000تومن خریدم چند روز بعد همون ماهیتابه رو قیمت زدین112000 تومن این گرونفروشی برای چیه .تماس هم خواستم بگیرم بعد ده دقیقه انتظار و تغییر نکردن تعداد منتظرین قطع کردم امیدوارم پاسخگو باشین

 3. پویا اردشیری می‌گوید

  سلام عزیزان . دیجیکالا در اوایل کار خیلی خوب عمل میکرد . اما متاسفانه مغرور شد و خدماتش بسیار افت کرد . مثلا همین دو هفته ی قبل من از دیجیکالا یک گیتار سفارش داده بودم اما تارهای گیتار پاره بود . در کمال ناباوری هر چه تماس گرفتیم و ایمیل زدیم کسی پاسخگو نبود و در نهایت به من گفتند که پاره بودن نخ گیتار مشمول ضمانت بازگشت وجه نیست !
  من جدا تاسف میخورم برای کسب و کارهایی که آینده ی خود را نابود میکنند.

 4. کیانی می‌گوید

  من یه کفش نایکی سفارش دادم
  که یه کفش تقلبی برام فرستاده شد و با توضیح بسیار دقیق نقد کردم اون کفش رو و دیجیکالا نقد من رو قبول نکرد.
  متن کامل رو براتون میزارم

  Nike structure 20
  ( من این کفش رو تهیه کردم اسم کامل ایم محصول هست Nike WMNS Air Zoom Structure 20 Shield Plum Fog/mango 849582-500 در ابتدا تفاوت رنگ با محصول شرکت نایکی نظر من رو جلب کرد. و جعبه کفش نایکی هم نارنجی براق و صیقلی بود که با تمام کفش های نایکی که تا حالا داشتم متفاوت بود. با دقت بیشتر دیدم که پشت پاشنه کفش هم نوار پوشاننده دوخت وجود ندارد که با یک جستجوی ساده در اینترنت کاملا مشخص است. همینطور خطوط طراحی نا منظم که در پشت پاشنه قرینه هم نبودند. کد رور جعبه و زیر زبانه کفش با هم یکی بود اما شما با یک جستجو متوجه میشوید که این کد برای کفش دیگری است 849576 500 مش های روی پنجه ها به اندازه تصاویر محصول اصلی منظم نیستند و حتی در یکی از کفش ها محافظ شبه پلاستیک انگشتان دیده میشود. من این محصول رو برگردوندم و خرید محصولات گلد کالا را پیشنهاد نمیکنم. )

 5. کیانی می‌گوید

  این یکی از نظر های من بود که دیجی کالا منتشر نکرد
  متن کامل رو اینجا میزارم

  Nike epic react flyknit
  ( من این کفش رو تهیه کردم و با توجه به این که چندین کفش نایکی دارم و سایز همگی ۴۵ است، شماره ۴۵ را سفارش دادم که ۱ سایز بزرگ بود برای پام حتما ۱ سایز کوچکتر بگیرید. چند نکته در مورد فروشنده ی این محصول ( مزدا ) متاسفانه جعبه کفشی که کفش ها در آن قرار داشت مربوط به کفش دیگری بود همچنین نوار پشت یکی از کفش ها در پشت و وسط نچسبیده بود و کاملا تو ذوق میزد که این حس رو به آدم میده که این کفش ریجکت شده و کنترل کیفیت رو قبول نشده چون جعبه هم نداشت و داخل پلاستیک توی جعبع یه کفش دیگه قرار داشت. لبه های کفش کنار دو طرف ساق پا کمی خاکی بود. همچنین لبه آخر نشان نایک بزرگ بقل پا کمی جدا شده به نظر میومد، ( من خیلی خیلی حساس هستم ) که شاید از بد شانسی من بوده. دیجیکالا واقعا سبک خرید رو متحول کرده توی ایران منم خیلی دوسش دارم از وقتی هم که فقط گوشی میفروخت ازش محصول میخریدم و همیشه عالی بوده، اما با نظارت کمی که روی فروشنده های جانبی داره انجام میده خریداران رو ناراحت میکنه.)

  کجای این نقد مشکل داشت !!!

 6. فرانک می‌گوید

  من تازه پیج اتونو دیدم و پیام گذاشتم…..چطوری پیامم تکراریه؟؟؟چقدر بی شرفید همگیتوووووون…..هر پیامی به مذاقتون خوش نمیاد منتشر نمیشه.لااقل یه دلیل درست حسابی براش بتراشید.

  1. علی ارغوان می‌گوید

   پیام شما ثبت شده بود دوست عزیز!

 7. فرانک می‌گوید

  دوستان عزیز و گرانقدرم….دیجی کالایی های عزیز،خواستم یه خواهش دوستانه داشته باشم،ضمن اینکه خیلی صادقانه خدمتتون عرض کنم بنده یک خرید از دیجی کالا داشتم و شکر خدا مشکلی هم نداشته.اما اینکه سفارش من مشکلی نداشته دلیلی نداره صحبت سایر دوستانی که مشکلشونو مطرح میکنن غلط یا از روی غرض ورزی باشه……ضمنا با توجه به گستردگی کار،امکان ایجاد خطا و اشتباه هم وجود داره……اما اپراتورها موظف به پاسخگویی درست و محترمانه هستن و باید خودشونو نسبت به وقت و اعصاب و هزینه ی مشتریانشون مسئول بدونن.بسته ی من ۱روز،زودتر از موعد به دستم رسید و اگر از شانس خوب خونه نمیبودم قطعا دچار مشکل میشدم.دیجی کالای عزیز،میدونم رسیدگی میکنی اما یادت باشه ما به ناراحتی و نارضایتی حتی یکنفر از هموطنامون هم حساسیم….پس جلب رضایتشون توام با ادب و احترام اصلی ترین وظیفته،
  دوستانی هم که شکایتی دارن که پیگیری نشده چه خوب بود میتونستن چندین نفر با هم بشن و طرح شکایت کنن،تو کشور ما خیلی جواب میده،اگه چند هموطن همدرد پیدا نمیشد عمرا میتونستم بابت نقص خودروم از ایران خودرو هزینه اشو دریافت کنم.فقط نمیدونم تو خریدای اینترنتی چطور امکان یافتن افرادی با مشکلات مشابه وجود داره.اما بایستی راهی بیابیم.خواهشا تو این شرایط دشوار جامعه پشت همو خالی نکنیم.و یادمون باشه از نظر وجدان و اخلاق حق یکنفر هم یکنفرررررررررررررررررررره.

 8. محمدرضا می‌گوید

  من هم از مشتری های دیجی کالا بودم ولی چند خرید اخیرم باعث شد که دیگه دورش خط بکشم. یکی رو توضیح می دم
  اخیرا کتابی رو تو شگفت انگیز گذاشته بود با عنوان ” آیلتس ۹ را به روش پاشاپور قورت بده”
  اینو بگم که بنده مدرس آیلتس هستم و کتابخونه ام پر از کتاب های آیلتس هست
  به هر حال تعریف های عجیب و غریبی در شرح کالا از این کتاب داده شده بود. جالب تر کامنت هایی بود که با عباراتی فوق العاده مثبت و جادویی مردم رو به خرید کتاب تشویق می کرد.
  طبق اعتماد به دیجی کالا و اون شرح و اون کامنت ها بنده هم خام شدم و کتاب رو خریدم.
  از کتاب چیزی نگم که اصلا ارزش کتاب رو نداشت ولی برگردم به رفتار دیجی کالا.
  رفتم تو بخش نظرات نظرم رو نوشتم تا مردم پول و وقتشون رو تلف نکنند. نظرم تایید نشد. دوباره نظر دیگه ای و ملایم تر نوشتم باز تایید نشد. مشکل کتاب رو توضیح دادم باز تایید نشد و هنوز هم تایید نشده. این در حالیه که چند تا نظر مثبت و تبلیغی دیگه هم به نظرات اضافه شده تا مردم رو به خریدش تشویق کنه.
  یکی از نظراتی که نوشته بودم رو اینجا قرار می دم تا مردم بتونند قضاوت کنند
  این نظری هست که نوشتم و تایید نشد:
  وقتی کتابی اسمش ielts 9 هست این معنی رو میده که برای متقاضی های آیلتس با سطح بالا نوشته شده در حالی که حداقل نصف کتاب برای افراد مبتدی نوشته شده و صدا ها و حروف انگلیسی رو درس داده و یا زمان های جمله انگلیسی رو توضیح داده.
  از ۱۰۰ درس کتاب ۹۴ درس هیچ ارتباطی با آیلتس نداره و زبان عمومی در سطح مبتدی و متوسط هست. ۶ درس بقیه هم اطلاعات عمومی در مورد آیلتس هست (تعداد سوالات، مدت زمان امتحان و …)
  در کل توصیه ام برای کسانی که می خواهند کتاب رو بخرند این هست که اول کتاب رو حتما ببیندد بعد بخرند چرا که نام کتاب ارتباط خیلی کمی با مطالب کتاب داره.
  با تشکر

 9. شایان می‌گوید

  بعضی جنسا قیمتای خوبی داره ولی برای اینکه یک روز کامل منتظر بمونی تا پیکشون برسه نمی‌ارزه. مگر اینکه بیکار باشید. جالب اینجاس که فروشگاه های خیلی کوچکتر زنگ می‌زنن و زمان حدودی رسیدن رو میدن ولی دیجکالا اصلا معلوم نمی‌کنه کی می‌اد. تازه جدیدا باز انتخابیش ۸ تا ۱۵ شده که خارج از اون بازه هم می‌آره ایا برا شما هم اینطوریه؟

 10. ایروانی می‌گوید

  از دیجیکالا یه هندفری جبرا موشن رو با قیمت ۳۰۵ هزار تومان خریداری کردم . البته قیمتش رو ۱۲۹۵۵۰۰ یک میلیون و دویست و نود و پنجهزار و پانصد تومان گذاشته بود ، یه تخفیف عجیب غریب هم گذاشته بود که یه مشتری احمقی مثل من اون رو خرید … دو تا هم خرید ، دو تاش ششصد و ده هزار تومان . وقتی تحویل گرفتم دیدم نوع تقلبی همون هندفری جبرا موشنه … درخواست برگشت دادم ، جواب درست و حسابی که نمیدن ، هی امروز و فردا میکنن . من پشت دستم رو داغ میکنم و دیگه از دیجیکالا خرید نمیکنم .

 11. رها می‌گوید

  صابون دیجی کالا به تن ما هم خورد! ازشون کولر گازی خریدیم اما به دلیل عدم تناسب با فضا شرکت مسئول، نصب نکرد و مجبور به مرجوع کردنش شدیم. الان سه هفته ست دارن واسه برگردوندن پولش امروز و فردا میکنن! دیگه واقعا شورشو درآوردن! به کجا میشه شکایت کرد؟

 12. سعید می‌گوید

  سلام من ۱ هفته پیش کالای هدست از دیجی کالا با قیمته ۳۶۵ هزار تومان سامسونگ سفارش دادم قیمت اصلی ان در اصفهان ۳۹۰ تومان بود گوفتم خوب ۲۰تومن یا ۳۰ تومنبگی دیجی ارزون تر میده من سفارش دادم کقتی کالا به دستم رسید تا جعبشو باز کردم دیدم زد ساخت چین گوفتم شاید ساخت چین اصلی باشه ولی بازش کردم شوکه شدم دیدم این هدست که برای من فرستادن تقلبی دکمه bixby ان که مهمترین گوزینه خرید من بود دکور بود فقط تهر ۳بعدی روی بعدنی فلز ان در اورد بودن که قابله فشار دادن نبود سابت بود و چند جای هدست جای کندگی و بی کیفتی درجه ۵ داشت هدست بر داشتم رفتم نمایندگی سامسونگ گوفت این کالا ساخت چین هست و این کالا ماله سامسونگ نیست این قلبی و قینتش مقازه بقلی دار بردم مقاز گوفتم این کالا چند گوفتم این تهر سامسونگ ما میدیم ۱۸۰ هزار تومان ولی من ۳۶۵ هزار تونان مول ان داده بودم زنگ زدم دیجی گوفتم عکس بفرست چند بار عکس فرستادم ولی انلاین نشود باز زنگ زدم گوفتم سیستم به روز رسانی فردا زنگ بزنید فدا زنگ زدم گوفتم ۲ساعت دیکه زنگ بزنید تا با فروشنگ هرف بزنم ۲ساعت بعد زنگ زدم گوفت ساعت کاری تمام شد فردای ان روز باز زنگ زدم گوفت که شما با اونی که هماهنگ کردید ساعت ۱۱ میاد ساعت ۱۱ زنگ زدم گوفتم که عکساشو بفرست گوفتم من دفه ۵ زنگ میزنم عکساشم ۳روز پیش فرستاد انلاین نشود که ببینه و من برای ۳۰ هزار تومن کمتر از دیجی کالا خرید کردم علان من ۵بار زنگ زدم ۵بارم بالا ۱۰ دقیقه پوشت خط بودم و گوفتم باشه من عکساشو برا فروشنده ارسال میکنم و خبرشا میدم و مشکلات هدست چی گوفتم ۵تا مشکل دار ۱ ساخت چینه ۲ تقلبی ۳ قیمتش از نمایندگی پورسیوم ۱۸۰ هزار بود نه ۳۶۵ هزار ۴ صداش خراب خر خر میکنه ۵ بدنش چنت جاش خوردگی دار انگار سیگار روش گوزاشتم تا بلخر قانه شود مرجوع کرد دیروز امدن بردن کالا گوفتم باید کالا چک کنیم و بعد ۱۰ روز پول واریز کنیم حساب گوفتم من ۳سال پیش فقط ۵۰ ملیون جهزیه خریدیم یخچالو توی وووو کلی مزرت خواهی کرد حالا تا ببینم اخرش پول بهمون میدن یا نه . ببخشید زیاد شد هرفام

 13. نیکتا می‌گوید

  سلام
  من چند ساله از دیجی کالا خرید میکنم اما واقعا نکته منفی ندیدم.حتی یک بار گارد گوشی سفارش دادم و رنگشو دوست نداشتم پس گرفتن و پولم رو هم برگردوندن.
  حتی پیک دیجی کالا هم چند بار اومده و خونه نبودم هماهنگ کرده و دوباره اومده ، به نظر من خدماتشون خیلی خوبه

 14. اسما می‌گوید

  مت 8ساله مشتری دیجی کالا هستم.. و تعجب میکنم با اون حجم خریدی ک داشتم تا حالا نه برخورد بدی دیدم و نه کالایی رو برعکس فرستاده باشن.. بازه زمانی بعضی وقتا ب مشکل میخورد.. و اینکه پرداخت درب محل هم موجوده.. هیچ زیرکی خاصی هم نداشته.. شما لطف کن تا اخرین مرحلشو برو.. میبینی اجباری ب پرداخت انلاین هم نیست

 15. ش، ش می‌گوید

  من یک ماه پیش ازشون میز تلویزیون خریدن که اومد جلوی در خونه حالا با یک هفته تاخیر اومد ،خوشبختانه بار رو باز کردم و دیدیم هم رنگ میز فرق کرده هم جنس معیوب شده که جنس رو تحویل نگرفتم، حالا دو هفته است هی تماس میگیرم کسی نیست جواب بده و پولمون رو برگردونن،خدایش خسته شدم،واقعا تو این مملکت خرید دیجیتالی اشتباهه

 16. شهریار می‌گوید

  من هم یک عدد پی اس 4 سفارش دادم ولی در زمان مقرر به دستم نرسید. وقتی تماس گرفتم اپراتور که یه خانم بود خیلی بد برخورد کرد. منم گفتم شما که نمیتونید سفارشو سر وقت تحویل بدید لطفا سفارشمو کنسل کنید. ایشون هم بدون هیچ سوال یا توضیحی گفت لغو شد و گوشیو قطع کرد! دوباره تماس گرفتم دیدم واقعا لغو کرده! بعد از ۳ روز پولمو برام واریز کردن البته تو این ۳ روز پنج شش بار تماس گرفتم. جالب اینجاس که از اون روز دارم چک میکنم هر روز دارن قیمت کنسول رو بر اساس قیمت بازار سیاه دلار بالا میبرن! یعنی روزی که من سفارش دادم ۲ میلیون و نیم قیمت دستگاه بود بعد یک هفته الان چک کردم دیدم همون دستگاه رو زده ۴ میلیون! اونجا بود که متوجه شدم چرا دستگاهو برام نفرستادن و به محض اینکه گفتم لغو کنید سریعا لغو کردن.
  بنظر من بزرگترین عیب دیجی کالا به غیر از مواردی که دوستان اشاره کردن اپراتورهای بی ادب و گستاخی هست که وقتی باهاشون حرف بزنید حتما از خریدتون پشیمون میشید

  1. شایان می‌گوید

   تازه اگر هم به هر دلیلی از صحبت کردن شما خوششان نیاید کامنت های شما رو به دلیل خلاف قوانین بودن حذف می‌کنند. کلا از هر راهی که بتونن اذیتتون می‌کنن.

 17. مجتبی می‌گوید

  دو دست فنجان خریدم
  یک دست جا ادویه
  به شماره سفارش ۲۹۲۰۸۶۲۰ و ۳۱۴۰۹۸۸۹
  بعد از دو روز هدیه ش دادم
  موقع جعبه گشایی فنجان بجای آبی رنگ قرمز اومده بود
  جا ادویه هم شکسته بود
  جالب اینجا که هیچ جای ضربه روی جعبه نبود و با این بسته بندی اگر از ساختمان سه طبقه هم می افتاد نمیشکست
  مطمین شدم از اول شکسته بسته بندی شده
  شبه خانمم اطمینان دادم بخاطر مهلت عودت ۷ روزه مشکلی پیش نمیاد
  ولی صبح فردا در کمال تعجب بغد از کلی توضیح گفتن تا ۲۴ ساعت مهلت عودت دارید
  گفتیم اصلا مرض داشتیم خودمون شکوندیم
  اونایی که اشتباه اومده چی؟
  گفتن باز هم کاری نمیشه کرد
  من که تا عمر دارم دیگه از هیچ فروشگاه اینترنتی خرید نمیکنم

  1. سید می‌گوید

   الکی نگو ما خریدم پس هم فرستادیم
   هم چینی شکسته هم مواردی که رنگش اشتباه بود

 18. karan می‌گوید

  درود
  یک دستگاه لپ تاپ لنوو از دیجیکالا خریدم و پس از روشن کردن متوجه شدم که چندین پیکسل سوخته در صفحه نمایش آن وجود دارد. پس از چندین بار پیگیری نهایتا گفتند که طبق قوانین بین المللی پیکسل سوخته شامل تعویض کالا نمیشود!! واقعا دیگه مشتری رو هیچی حساب نمیکنن. من یکی که دیگَه به هیچ عنوان از شرکت دزد و کلاهبردار دیجیکالا خرید نمیکنم.
  لپ تاپ قبلیم رو از یکی از مراکز فروش کامپیوتر خریده بودم همونجا باز کرد، تست کرد و تحویل داد. این دفعه هم اگه حضوری خریده بودم همونجا معلوم میشد و نمیخریدمش.َ

 19. وحید می‌گوید

  سلام، به نظر من عامل قوت دیجی کالا یعنی نداشتن رقیب جدی و همتراز که البته اینم برای من جای تعجب داره که چطوری میشه که ما حتی توی بازار غیر دولتی هم دچار انحصار و فضای غیر رقابتی هستیم؟؟؟!!! داره تبدیل به بزرگترین نقطه ضعفش میشه، انگار خیالشون راحته مثل یه بازیکن فیکس تیم ورزشی که خیالش راحته که رقیبی براش نیست و از تمرین و کار جدی شونه خالی میکنه،
  یه چیزی هم در مورد قیمتاش که اصلا دیگه نوبره، بخصوص در مورد کالاهای دیجیتال و وارداتی، حداقل (تا اونجایی که من دیدم) 10، 15 مورد از کالاهاشون رو توی سایتای دیگه تا 30 الی 50، 60 درصد ارزونتر میشه خرید،
  و یه چیز دیگه هم در مورد پاسخگویی تلفنی شون که انگار به جای آدم یه سری ربات نشوندن اونجا، طرف کاری نداره درد تو چیه فقط یه جمله رو بهش یاد دادن که شما 3 شبانه روزم واسش توضیح بدی همون یه جمله رو هی واست تکرار میکنه،
  من چنتا خرید با تجربه ی خوب از دیجی کالا داشتم ولی دقیقا این اواخر داره ناامیدم میکنه.

 20. سالار می‌گوید

  دیجیکالا از زمانی که مارکت پلیس شده و با تامین کنندگان کار میکنه اوضاعش بهم ریخته کافیه یک سر به پیج اینستاگرامش بزنید تا متوجه بشید چه حجم انتقاد و شکایتی داره ازشون میشه… من چند وقت پیش ازشون اسپیکر گرد چراغ دار گرفتم که کالای ارزون و فیک محسوب میشد ( البته خودشون که میگن ما همه چیزمون اصله !! ) وقتی دستم رسید چراغاش کار نمیکرد چون قیمت پایین بود یک بار زنگ زدم دیدم دارن میپیچونن دیگه اصلا پیگیری نکردم ولی 3 روز قبل از فروشگاه خاص باکس یه اسپیکر جی بی ال گرفتم نکته جالب اینکه تفاوت کالاهای اصلی و طرح اصلی رو هم تو سایت توضیح داده ، هم تو قیمت خرید برای هر کالا … کالا شون دو3 روزه رسید با ارسال رایگان کیفیت عالی قیمت از همه جا ارزون تر … یک اسپینر فلزی هم که اینجا قیمت گرفتم نزدیک 30 تومن بود برام هدیه گذاشتن. خداییش کیف کردم . فروشگاه های بزرگ دیگه خودشونو خراب کردن.به نظرم از کوچکترهایی که تازه شروع کردن و سرشون به تنشون میارزه خرید کنید خیلی بهتره دوستان.

 21. دکتر علی می‌گوید

  بنده چندین سال از چندین شهر مختلف مشتری پر و پا قرص دیجی کالا بودم ولی اخیرا بسیار رفتار موذیانه ای از خود نشان میدهد. بنده یه ساعت چند میلیونی 20 اسفند ثبت سفارش کردم اما وقتی بدستم رسید دیدم که عقربه دقیقه شمارش کار نمیکند. با کلی زحمت کالا رو پس دادیم و پولمون رو 10 روز بعد مسترد کردن. دوباره یه ساعت گرونتر سفارش دادم و دوباره یه ساعتی واسم فرستادن که خاصیت موتور کوارتزش کار نمیکرد و در بهترین حالت نیاز به شوک یا شارژ داشت. دوباره با کلی دنگ و فنگ و تماس چند ده باره پولمو تونستم بعد یکمااااااه پس بگیرم. بعد سفارش از خود شرکت گارانتی کننده دادم. هم ساعت رو خیلی شیک و نو واسم فرستادن. هم برگه گرانتیش و تاریخ روزش آماده بود که مال دیجی گارانتیاشو نمیفرستادن(خخخخ) و هم خودکار ست اون ساعت هم همراهش بود که مال دیجی اصلا خودکارشو برداشته بودن. دوتا کمربند سفارش دادم خیلی گرون ولی یا سایزشو کوچیک میفرستادن رنگ آبی(!!!) یا یه مدل دیگه بود. اونا هم برگشت وجهشون 2هفته سول کشید. میگن تو صف پذیرشه. بابا وقتی میری حضوری بخری، کالا رو پس نمیدی بگه برو 1ماه دیگه پولشو میدم که؟ با پول مردم داره کار میکنه و تو حساب کوتاه مدت میره و یه یکماهی سودشو حساب میکنه بانک واسش. خلاصه داستانی شده

 22. anna می‌گوید

  دیجیکالا افتضاع ۲ هفتست ی ست عطر سفارش دادم دقیقا ۲ هفته و خورده ایه که برام ارسال نشده هر چی پیگیری میکنم میگن یکم دیگه براتون ارسال میشه

 23. مشتری می‌گوید

  درود بر شما. از دیجی کالا یه خرید کردم وقتی فرستادن دیدم اجناس معیوب هستند و تماس گرفته و درخواست پس دادن کردم و آمدند و بردند. الان 13 روز از باز پس دادن سفارش می گذرد پول دو قلم از کالاها را پس از ده روز به حساب واریز کردند و با وجود بیش از ده بار تماس با دیجی کالا باقی پول که متعلق به بخش دیگری از سفارش بود را هنوز واریز نکرده اند و هر بار تماس می گیرم در ابتدا ادعا می کنند واریز شده است ولی وقتی ثابت می کنم واریز نشده است ادعا می کنند ظرف یکی دو روز آتی واریز می شود ولی نمی شود.

 24. مسعود می‌گوید

  مشتری 10 ساله دی جی کالا بودم ولی از این به بعد اصلا خرید رو از این سایت به هیچ کس توصیه نمیکنم
  با سلام
  اینجانب در مورخ 5 اسفند 1396 دستگاه کامپیوتر همه کاره 19.5 اینچی ام اس آی مدل Pro 20 EX 7M – D به مبلغ 3/749/000 تومن به همراه 3 قلم کالای دیگر رو از سایت دی جی کالا به شماره فاکتور DKC-26217890 انلاین خریدکردم و بعد از چند روز که کلاها به دستم رسید متوجه شدم که به جای مدل Pro 20 EX 7M – D مدل Pro 20 EX 7M – W را برای بنده ارسال کرده اند که که فاقد حافظه هارد 128 SSD است – وقتی که متوجه شدم فورا با خدمات پس از فروش دی جی کالا تماس گرفته و موضوع را بیان کردم کارشناسان منو عودت به آقای نادری ( کارشناس خدمات پس از فروش ) دادند و ایشان گفتند که از طریق تلگرام عکس و مدا دستگاهی که به دستتان رسیده برای من ارسال کنید ( اسکرین شات موجوده) نهایت ایشان تایید کردند که اشتباهی در ارسال پیش امده و منتظر تماس کارشناسان جهت عودت کالا و نهایت تعویض باشید. با توجه به اینکه چد روز گذشت و کسی از دی جی کالا تماس نگرفت ( به گفته خودشان ترافیک فروش نوروزی بوده و حجم سفارشات زیاد) تصمیم گرفتم دوباره خودم پیگیری کنم- تا مورخ 18 فروردین با صرف حداقل چند ساعت پشت تلفن بودن و حدود حداقل 30 تا تماس با کارشناسان دوباره مثل روز اول توضیح دادم که کالایی که به دستم رسیده فاقد حافظه 128 SSD هست و مغایر با توضیحات صفحه کالا است. لازم به توضیح است که با هر تماس بنده و اتمام گفتگو مسج با متن مشتری گرامی پیگیری شما در خصوص درخواست DKR-629801 ثبت شد برای بنده ارسال میشد ( حدود 12 بار این مسج ارسال مجدد شده ) در نهایت و پس از پیگیری های مداوم بنده در 18 فروردین به بنده اعلام گردید که کالا به علت مغایرت به ادرس دی جی کالا در تهران عودت داده بشه و بعد از دریافت کالا توسط واحد پذیرش دقیقا همانی که خریداری کردم ارسال خواهد بشه. لازم به توضیحه که در فاصله خرید کالا یعنی 5 اسفند 96 لغایت 18 فروردین 97 قیمت این کالا به علت نوسان شدید ارز دقیقا 1/400/000 تومن در بازار گرانتر شد و بنده همان روز 18 فروردین قبل از اینکه به دی جی کالا پس بفرستم با چندین نفر از کارشناسان صحبت کردم که من می‌خوام کالا راطبق مغایرت پس بفرستم و کالا هم الان در سایت شما با قیمت جدید و نجومی موجوده و اگر نهایت تا موقعی که کالا دست شما رسید موجودی کالا تمام شد دقیقا کالای خودم را برگردانید ( چون من نمیخواستم به خاطر یک هارد 128 SSD که قیمتش نهایت 250 هزار تومن است کالایی رو پس بفرستم که الان1/400/000 تومن اختلاف قیمتش هست. بالاخره با اتمام حجتی که با کارشناسان فروش و خدمات پس از فروش به عمل امد کالا 19فروردین ارسال و 21 فروردین به دست دی جی کالا رسید ( رسید پستی موجود است). از زمان دریافت کالا توسط دی جی کالا اینقدر در پذیرش کالا دست دست کردن تا نهایت 1 اردیبهشت شد و مسج پذیرش کالای شما انجام شد به دست بنده رسید و همان لحظه که موجودی کالا را در سایت چک کردم دیدم زده ناموجود !!! سراسیمه با کارشناسان تماس مجدد گرفتم و شرح حالا چندین مرتبهبازگو کردم و گفتن مغایرت صحیح بوده و براتون عودت وجه انجام میدهیم !!!! کلی توضیح دادم که قرار نبود عودت وجه انجام گیرد و کالایی که خریداری کردم قرار بوده دقیقا همون ارسال بشه و قبل از ارسال هم اتمام حجت کردم که اگر تا آن موقع ناموجود شد همینو پس بفرستید چون بعد از دو ماه دیگه نمیتوانم با پول قبلی کالا را دوباره بخرم . متاسفانه کارشناسان زیره باره هیچ‌کدام از صحبتها نرفتن و همزمان مسج اومد که لطفاً شماره کارت معتبر را در پروفایل جهت عودت وجه ثبت کنید !!!!! ( لازم به توضیح است که بنده فایل صوتی تمام مکالمات از ابتدای اعلان مغایرت تا انتهای کار در موبایل ضبط شده دارم).
  بعد از عودت وجه به بخش فروش و پشتیبانی سایت و همچنین ایمیل دی جی کالا این متن رو ارسال کردم ولی در نهایت گفتن در خریدهای بعدی براتون جبران میکنیم !!!! که این جمله اصلا کارایی و به درد بخوری لازم رو در یک فروشگاه اینترنتی ندارد .
  حتی دیگه اپلیکیشنش رو پاک کردم که دیگه لوگوی نحسش رو نبینم کلاهبردارها

 25. فاخته می‌گوید

  یه ترفند بسیار قدیمیه که از حالت روانی ای که ایجاد میشه در مردم سو استفاده می کنن … این روی بعضی افراد تاثیر میذاره و گول می خورن و محصول با قیمت بایین تری رو که می تونن توی فروشگاه هایی مثل زنبیل و مدیسه و….بخرن رو برن اینجا بخرن!!!!!!!!!!!!!!!!!

 26. امید می‌گوید

  من در جشنواره نوروزی یک تلویزیون LG خریدم که طبق مشخصاتی ک برای این جنس در سایت دیجیکالا و سایت الجی بود بایستی همراه اون کارت قرعه کشی ارسال میشد
  که کارت قرعه کشی ارسال نکردند
  و با وجود پیگیریهای یکماهه نتیجه ای نگرفتم
  جالب اینکه هر شکایتی هم در سایت الجی ثبت کردم، توجهی نکردند. LG هم دیگه مثل سابق نیست. مشتری ایرانی رو ب حساب نمیاره

  تمام این مشکلات بدین دلیله که سایتهای خرید اینترنتی ایران رقیب خارجی (مثل آمازون) ندارند تا رقابت مجبورشون کنه ک درست رفتار کنند.

 27. محمدرضا می‌گوید

  من از دیجی کالا در تاریخ 18 اسفند 96 دو تا گوشی Asus Zenfone 4 max خریدlم که که یکی از آن ها خراب بود اکنون پس از گذشت حدود یک ماه از آن تاریخ هنوز گوشی موبایل بنده به من تحویل داده نشده است با اینکه مبلغ آن همان موقع پرداخت شد ، اگر شرکت توان ارائه خدمات نداشت اعلام می کرد تا من از بازار خرید کنم ،من هربار تماس می گیرم فقط می گویند صبر و تحمل به خرج بدهم چرا که به دلیل عید حجم سفارشاتشان بالاست.

 28. صالح می‌گوید

  من دیگه از این شرکت خرید نمیکنم. آخرین بار یک گوشی گرفتم که با تاخیر زیاد تحویل شد و اصلا تلفنی پاسخگو نبودند. من چند روز بعد را برای تحویل انتخاب کرده بودم که خیالم راحت باشد.
  بسیار ضعیف و غیر مسئولانه برخورد میکنند.

 29. میلاد می‌گوید

  تا الان 11 بار خرید داشتم از دیجی کالا 3 تا گوشی ،کاور ،باتری و… تا الان مشکلی نداشته آخرین سفارشم هم مربوط به یک ماه گذشته بود فقط یک مشکلی که دیدم اینکه بعضی کالا دیجی کالا فروشنده اون نیست و یک سری شرکت اونها رو میفروشن که باید مواظب این نوع کالا ها بود

 30. رسولیان می‌گوید

  بارها از دیجی کالا خرید کردم. هیچ مشکلی بابت پرداخت در محل وجود نداره. اون صفحه فقط امکان پرداخت رو فراهم میکنه و اگر همچنان پرداخت نکنید مشکلی پیش نمیاد و هنگام تحویل پرداخت میکنید. بازه زمانی تحویل کمی طولانیه ولی وقتی کالایی لازم دارید که در فروشگاه های دیگه اصلا پیدا نمیشه ارزش کمی صبر کردنو داره.

 31. مهسا می‌گوید

  واقعا متاسفم برای دی جی کالا من خودم به شخصه اکثر خریدامو تا الان از دی جی کالا میکردم اما الان مدتیه هر چی سفارش میدم حداقل با دو روز تاخیر به دستم میرسه نمیدونم پس چرا تایم انتخابی میده با اینکه همیشه حداقل 3 روز بعدو انتخاب میکنم که فرصت کنن بفرستن اما انقد این فروشگاه بیخود شده که توان اینو نداره سر موعد بفرسته تصمیم گرفتم دیگه هیچ خریدی ازین فروشگاه نکنم چون خیلی غیر مسئولانه پاسخ میدن ترجیح میدم ازین به بعد برم مستقیم از فروشگاه های بیرون خرید کنم تا بشینم تو خونه معطل تا آقایون تصمیم بگیرن جنس منو بفرستن

 32. مهدی می‌گوید

  سلام دوستان
  توصیه: اجناسی که ضمانت 7 روز تعویض رو ندارن،به هیچ وجه از دیجی کالا نخرید. توو خرید بقیشونم بسیار دقت کنید. هدف دیجی کالا فروش جنس به شماست نه پس گرفتن اون. به عبارت دیگه، جنسی و که دیجی کالا براتون بفرسته خونتون، معمولا مال خودتونه دیگه!!
  آخرین تجربه بد خودم و براتون میگم.
  تاریخ 17 بهمن یه مادربرد MSI با گارانتی گرین خریدم (شب به دستم رسید البته). روز بعدش میخواستم از مادربرد استفاده کنم که فهمیدم LED های رووش روشن نمیشه. با پشتیبانی دیجی کالا تماس گرفتم، گفتن به ما مربوط نمیشه، با گارانتی تماس بگیر!! پنجشنبه بود و شرکت گرین هم تعطیل.
  شنبه صبح اول وقت رفتم شرکت گرین واقع در خیابان سمیه. مادربرد منو بررسی کردند و گفتند که مشکل داره و باید بمونه برا تعمیر!! گفتم مگه توو سه ماه اول، تعهد تعویض ندارین؟؟ گفتند که تاریخ شروع گارانتی، روی کارت گارانتی از 20 مهر ماه هستش؛ نتیجتا شامل تعویض نمیشه!!!! گفتم آقا من این دستگاه سه روز نیست که خریدمش، فاکتور براتون میارم، گفتند که ما فاکتور قبول نداریم!! الا و لله فقط کارت گارانتی….
  هیچی دیگه. رفتم دیجی کالا. یه نیم ساعتی اونجا نشستم، بعدشم داستان براشون تعریف کردم. اون دوستی که اونجا بود گوشی تلفن و برداشت و مثلن چند تا زنگ زد اینور و اونور!! بعدشم بهم گفت به علت تعطیلی 22 بهمن کسی نیست جواب شما رو بده!! گفتم مگه شما به علت 22 بهمن سایتتون تعطیل میکنید که الان به من میگید به علت تعطیلی کسی نیست جواب منو بده؟؟ گفتم من الان چیکار باید بکنم؟ گفت تشریف ببرید منزل، بنده پیگیری میکنم و روز دوشنبه بهتون خبرمیدم.

  دوشنبه شد و (23 بهمن) و خبری نشد. تماس گرفتم با دیجی کالا، سراغ اون آقایی که پیگیر کارام بود رو گرفتم. بهم گفتند امروز تشریف نیاوردن!!! خلاصه با یکی دیگه صحبت کردم و شماره یه بنده خدایی توو شرکت گرین و به من داد. زنگ زدم به ایشون، گفتن چهارشنبه بیا شرکت گرین، خودم مشکلت و حل میکنم!!!
  25 بهمن اول وقت رفتم شرکت گرین و سراغ آقای x و گرفتم. بهم گفتن تشریف ندارن!!!!! یعنی آخرشه بخدا این شرکت گرین.
  من یه 16 سالی هس خودم درگیر خریدن لپ تاپ و موبایل و اینجور چیزا هستم. همه جور برخورد بدی هم از شرکت های گارانتی کننده دیدم، ولی اینا دیگه نوبرن. خلاصه با هزار بدبختی مادربرد دادم به خدمات پس از فروش. درخواست تعویض کردم، گفتند باید بررسی شه. (نکته قشنگ اینجاس: روی کارت گارانتی تاریخ شروع گارانتی من 20 مهر خورده بود، ولی توو سیستم خودشون 11 آذر ماه. که به عقیده بنده همون بار اول هم میدونستند و فقط قصد پیچوندن منو داشتند.) دیگه نمیتونستن بزنن زیر اینکه دستگاه من از مدت سه ماه گارانتی تعویض گذشته.
  بعد از ظهر همون روز با اون آقایی که دیجی کالا معرفی کرده بود، تماس گرفتم، گفت امروز مشکلت حل میشه. ولی مشکلم حل نشد!!
  گفتش باید سریال مادربردتون تووی سایت MSI تایوان ثبت شه!! (همه جور پیچوندن دیده بودم الا این یکی!!) پنچشنبه هم خبری نشد و شنبه دوباره تماس گرفتم. بهم گفتن دستگاهتون باید بررسی شه، هنو بررسی نشده (تا قبل از این، خودشون بررسی کرده بودن و اذعان داشتند که دستگاه من خرابه) تا ببینیم مشکل داره یا نه. اگه مشکل داشته باشه عوض میشه!!
  نزدیکه دو هفته از خرید دستگاهی که پانصد و سیزده هزارتومن بابتش هزینه کردم، میگذره، ولی هنوز نتونستم ازش استفاده کنم.
  تازه تکنسین تعمیرشون بهم میگفت مگه چی شده؟؟ همه دستگاه نو میخرن میان اینجا میزان برا بررسی و تعمیر!!!! هیچی دیگه. بدهکارم شدم.

  خلاصه دوستان، حواستون و بسیار جمع کنید که با این شرکتای گارانتی طرف نشید. سرویسی که بهتون نمیدن که هیچ، به شعورتونم توهین میکنن. در حدی که به خودتون صدبار لعنت میفرستید که چرا کالای گارانتی دار خریدید یا چرا اصلا از دیجی کالا خرید کردید. چون اگه از مغازه خرید کنید بین 24 تا 48 ساعت فرصت تست دارید

 33. َعلی می‌گوید

  دیجی کالا یک کارتریج رنگی اچ پی 61 به من فروخت به قیمت 100000 تومان که به دلیل
  اوریجینال نبودن کار نکرد وقتی تماس گرفتم گفتند قابل عودت نیست.از – – – – – خریدم
  هم 14000تومان ارزانتر از دیجی کالا حساب کردند هم یک بسته کاغذ عکس 20 تایی هدیه
  دادند هم سریعتر از دیجی کالا برایم اوردند و مهمتر از همه اینکه اریجینال و سالم بود.
  اکثر کالاهای دیجی کالا گرانتر از جاهای دیگر و حتی بازار است و به کیفیت و کارایی اجناس
  دیجی کالا هم نمیشود اطمینان کرد.

 34. نسرین می‌گوید

  سلام، من هم با شما موافقم بعضی مواقع چاره ای جز خرید اینترنتی نداریم، دیجی کالا جز جاهایی هست که بنظرم خوب بود ولی متاسفانه همین دیروز کلی اعصاب خردی برام داشت، یه کیف لپ تاپ فوروارد برای فارغ التحصیلی برادرم سفارش دادم، برای اینجور هدیه ها زمان خیلی مهم و تعیین کننده است ولی متاسفانه پنج روز طول کشید تا بدستم برسه، روز پنجم قبل از دریافت محصول به دیجی کالا ایمیل دادم وگفتم با توجه به اینکه در شرایط ارسال محصول گفتن که دو تا چهار روزه میرسه ولی چون خلف وعده کردن پس من منصرف شدم از قبولش ولی در نهایت پررویی، گفتن که چون مرسوله به پست استان شما رسیده تقاضای شما رد میشه. واقعا من موندم چقدر این گروه میتونه دروغگو و کلاه بردار باشه، خب بجای فریب مردم و نمایش شرایط عالی، بگن که هیچ تضمینی برای دیر کرد ندارند. من درمورد کیفیت لوازم فروشگاه نظر مخالفی ندارم ولی این فروشگاه در ادب و احترام نسبت بنظر مشتری به سمت منفی بینهایت در حرکته و راحت هم دروغ میگه. من واقعا از این مساله عصبانیم، متاسفانه مرجعی نیست که حق این کلاهبردارای اینترنتی را کف دستشون بگذاره یا حداقل جلوی ضررهای زمانی بقیه مشتریها را بگیره، الان بیشتر از پول و بقیه چیزها زمان برای ما مساله است و دروغگویی در این موضوع ناراحت کننده تر هست. جالبه که بگم دیجی بعد از ایمیل که گفتم لطفا مردم را فریب ندهید، مشخصات من را از اپلیکیشن حذف کرد و سوابق سفارش من از بین رفت.عجب رویی داره بخدا پیش دستی هم میکنه 🙃

  1. سهیل می‌گوید

   پلیس فتا شکایت کنید

 35. علی می‌گوید

  سلام
  من قبلا چندین و چند فقره از دیجی کالا خرید کرده ام. در حال حاضر یک سفارش خرید داده ام که در زمان تعیین شده نیومد و حتی دریغ از یک تماس از طرف دیجی کالا و اطلاع رسانی و عذرخواهی. خودم که پیگیر سفارشم شدم زحمت کشیدند و فرمودند که دو روز دیگه میاد و این یعنی معنی جدید مشتری مداری!!! واقعا جای تاسف داره.

 36. پژمان سلاجقه می‌گوید

  بعنوان طرفدار پر و پا قرص قدیم دیجیکالا متاسفانه باید بگویم دیجیکالا هم در ورطه کلاهبرداری افتاده و تصیه میکنم از دیجیکالا خرید نکنید
  اخیرا تعدادی جنس از جمله یک مولتیمتر دیجیتال از دیجیکالا خریدم که در روز تحویل بسیار دیر تحویل شد متوجه شدم این کالا که دیجیکالا برای من به مبلغ ۱۲۵۰۰۰ تومان فرستاده است در بسیاری فروشگاههای اینترنتی به مبلغ ۶۸۰۰۰ الی ۷۵۰۰۰ تومان بفروش میرسد تماسهای متعدد هیچ نتیجه ای نداشت و در نهایت در پاسخ به چندین ایمیل من پاسخ دادند که شما می بایست در عرض ۴۸ ساعت از صدور فاکتور در سیستم دیجیکالا شکایت میکردید و نهایتا اینکه گران فروشی خود را توجیه میکنند
  و متاسفانه سیاست مدیریت دیجیکالا ظاهرا نمیداند بر اساس اصول اقتصادی هزینه جذب مشتری جدید ۵ برابر هزینه نگهداشتن مشتری قدیمی است دیجیکالا واقعأ متاسفم

 37. jason می‌گوید

  با عرض سلام
  {{{{{{{به شدت مواظب فروشنده کالا در دیجی کالا باشید}}}}}}}}
  جدیدا دیجی کالا کالاهایی رو که میاره فروشنده هاش مغازه ها یا شرکت ها غیر دیجی کالا هستند زمانی که شما مشکلی به کالایی که از فروشنده ای غیر از دیجی کالا خریده باشید بر بخورید خیلی راحت به شما میگه طبق انتخاب خودتون فروشنده رو انتخاب کردید و ما نیستیم و از ارائه خدمات به شما معذوریم .
  دیجی کالا دیگه مثل سابق نیست متاسفانه.

  1. وحید می‌گوید

   دقییییییییییییییییییییقا. ظاهرا دیجیکالا جدیدا داره از این انحصارش توی فروش اینترنتی سوءاستفاده میکنه.

 38. عاطفه می‌گوید

  دیجی کالا موثع ثبت سفارش میگه که از ارسال فاکتور خودداری بکنید تا در قطع شدن درختان جلوگیری شود
  در عوض میبینیم که چندین برگه تبلیغات با سفارش میفرستن.

 39. مهدی می‌گوید

  با سلام
  بنده هم سالهاست که از این سایت خرید میکنم و تا الان هم از لحاظ کیفیت و هم سرعت راضی هستم و مشکلی ندیدم. در مورد برگشت کالا هم تجربه خوبی داشتم. یک گلس برای سرفیس خریداری کردم که به اشتباه خودم مدل دیگه ای خرید کرده بودم و به دستگاه من نخورد. بسیته بندی باز شد و حتی یک خش ظریف هم روی گلس افتاد که فکر نمیکردم عوض کنن ولی با مدل دیگری عوض و تحویلم شد.
  من فکر میکنم اول باید به حجم مبادلات دیجی کالا در مقابل اشکالات و موارد شکایتی فکر کنیم و بعدا نظر بدیم.
  با سپاس

  1. ناشناس می‌گوید

   فک کنم از کارمندان دیجی کالا باشه شایدم مدیرشه یه طوری از دیجی کالا دفاع میکنن انگار ناموسشونه…

   ما دروغ میگیم فقط شما راست میگی!

   هر کس به مشکل خورد به سایت نماد الکترونیک شکایت کنه…

 40. پیروز می‌گوید

  به نظرم زیادی مغرضانه بود
  اگه میدونستین این یک مورد از بین چند صد هزار بوده اینجوری نمی گفتین !
  البته باید همین یک مورد هم نباشه

  1. ناشناس می‌گوید

   برو یه کشور خارجی ببین سایت های اونا یه مورد اینطوری ام داشته باشن چه کارشون میکنن!!!

   عادت کردیم به شرایط بد!!! وقتی جلوی هر بدی ای وایستین مجبور میشن هر ضعفی دارن رفع کنن اگر شما همون مورد بین صد هزار!!! باشین چی؟!! بازم ابراز رضایت میکردین و میگفتین دستتون درد نکنه کالا رو به بقیه رسوندین فقط ماله من اینطوری شد!؟!؟

   مسخره ان به خدا یه سری!

   1. اسما می‌گوید

    بنده از سایت خارجی خرید کردم.. و متاسفانه جنس رو اگر پس بگیرن پول پست رو بهتون برنمیگردونن.. و پول رو هم نگه میدارن تا ی جنس دیگه بگیری.. دلتون خوشه هاااا.. حتا فیک هم میفرستن.. ی سر ب سایت wish بزنین و خرید کنید متوجه میشید.. حالا ب خاطر ی تاخیر کوچیک.. یا برگردوندن وجه بعد 15 روز همه شاکی… من تمام خریدام اینترنتیه.. تنها دیجی کالا منو راضی نگه داشته.. همین

 41. علی می‌گوید

  منهم از زندگی ام زدم یه روز موندم توی خونه که هیچ خبری نشد
  کلی تماس گرفتم تا روز بعدش ارسال کردند

  حتما حتما این موارد رو به پلیس فتا گزارش کنید
  من این مورد رو گزارش کردم و پلیس فتا شدیدا پیگیری کرد طوریکه دیجیکالا گفت زنگ زدیم عذرخواهی برنداشتین
  چند نفر گزارش بدن دیگه از این بی برنامگی ها پیش نمیاد

 42. داوود خرسند می‌گوید

  سلام
  الان چندین ساله که از دیجیکالا خرید میکنم
  جز یک مورد که یه هدست بلوتوث بود و متاسفانه کیفیت خوبی نداشت تا حالا جنس بد یا بی کیفیت از دیجی کالا نخریدمضمن اینکه چندین بار جنس هایی رو گرفتم که بعد از ۱۰ روز برگردوندم و پول کامل بهم داده شده و واقعا صداقتشون رو توی فروش اجناس تحسین میکنم. منتها جدیدا امکان پیگیری مرسولاتش نیست که یه ضعف به حساب میاد

 43. حسن می‌گوید

  با سلام
  الان توی ایران فروشگاه های اینترنتی بیشتری فعالیت می کنن که شرایط خیلی بهتری هم نسبت به دیجی کالا دارن که میشه با اطمینان از اونها خریداری کردمثلا یکی از این فروشگاهها قاصدک شاپینگ است که من یه خرید سفارش دادم و بعدش باهام تماس گرفتن و دقیقا مشخصات جنسی که می خواستم رو ازم پرسیدن و با اطمینان کامل جنس رو برام فرستادن و با پست پیشتاز به دستم رسید ولی دلیلش هم همین تاخیر هایی بود که از دیجی کالا دیده بودم
  با تشکر

 44. اسم شما می‌گوید

  فاکتورهای دیجی کالا این مشکل رو داره که بعضی اقلام توی فاکتور نیست ولی در جمع کل حساب شده.

  1. yaqob می‌گوید

   دقیقا درست می گه واسه منم همین اتفاق افتاد و فاکتوری که دیجی کالا داده بود ناقص بود ولی جمع کل توی اون زده شده بود.با اعتراض من کار به جایی نرسید.خیلی…

  2. علی می‌گوید

   سلام من هم خریدی داشتم که توی فاکتور همه اجناس ذکر نشده بود و فکر میکنم بخاطر این هست که دیجیکالا اجناس فروشگاه های دیگه رو هم میفروشه حتا توی بعضی پست هاش لینکی با نام «کالای خود را بفروشید» داره که شما حتی میتونی کالای خودت رو بفروشی در کل میخاستم بگم احتمالن فروشگاه دیجیکالا نبوده که جنس تو فاکتور قید نشده.در مورد زمان تحویل هم به دلیل اینکه جنسی داشتم که مال دیجیکالا نبود باید ۲ روز صبر میکردم ولی اگر اون جنس رو نمیگرفتم فردای خرید تحویلم میشد.در هر صورت من همه چیزی که میخاستم رو خریدم و ۲ روز بعد ۱ ساعت زودتر از اون بازه زمانی مشخص شده پیک با من تماس گرفت و من چون مشکلی از بابت بودن در محل نداشتم کالا رو به راحتی تحویل گرفتم.

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.