بازی Fallout Shelter به 100 میلیون بازی‌کننده رسید

بازی موبایلی «فال‌اوت» احتمالا برای کسانی که طرفدار این عنوان نباشند، جذابیت زیادی ندارد و کم‌تر جایی از گزینه‌های اولویت دار بازی‌کنندگان موبایلی محسوب می‌شود، با این حال، «بتسدا» سازنده‌ی مجموعه‌ی «فال‌اوت» با عرضه‌ی موفق بازی Fallout Shelter توانسته تصورات را بر هم بزند و حالا این بازی مرز 100 میلیون کاربر فعال را رد کرده است.

0

عنوان Fallout Shelter که همزمان با عرضه‌ی قسمت چهارم از این مجموعه بازی برای پلتفرم‌های موبایل عرضه شد، حالا یکی از موفق‌ترین عناوین بازار بازی‌های موبایلی محسوب می‌شود. بتسدا توانسته تا کنون بیش از 100 میلیون کاربر را جذب کند که رقمی خیره‌کننده محسوب می‌شود. این بازی که در سال 2015 عرضه شده بود در هفته‌ی اول توانست 5.1 میلیون دلار درامد داشته باشد.

حال، 2 سال از انتشار این بازی گذشته است و به نظر می‌رسد که این بازی هنوز قدرتمندانه پابرجاست. اخیرا مطلبی در وبسایت بتسدا منتشر شده بود که این شرکت از طریق آن اعلام کرده بود Fallout Shelter موفق شده از مرز 100 میلیون کاربر عبور کند. البته این که چه میزان از کاربران همچنان مشغول انجام دادن بازی هستند و یا اینکه تعداد کاربرانی که در حال حاضر به صورت همزمان مشغول بازی هستند مشخص نیست؛ اما در هر صورت داشتن چنین تعداد بالایی از کاربران طی این دو سال گذشته موفقیت بزرگی است.

برای جشن گرفتن این مسئله، بتسدا اعلام کرده است که جشنی 5 روزه برقرار خواهد کرد که از دیروز آغاز شده است و طی آن بازیکنان به صورت روزانه هدایایی دریافت می‌کنند که انتظار می‌رود با توجه به آیتم‌های درون بازی ارزشی معادل 10 دلار داشته باشد و شامل لانچ‌باکس، نوکا-کولا کوانتوم و آیتم‌های خاص متنوع می‌شود.

 

منبع gamenews.ir
شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.