سونی ممکن است در MWC 2018 بالاخره زبان طراحی Mirai را جایگزین OmniBalance کند

سونی مدت زیادی است که از زبان طراحی OmniBalance در گوشی‌های هوشمند خود استفاده می‌کند اما از قرار معلوم این زبان در MWC 2018 جای خود را به طراحی Mirai خواهد داد.

0

سونی در گوشی‌های اکسپریا خود مدت زیادی است که از زبان طراحی OmniBalance استفاده می‌کند، این امر باعث شده تا هواداران گوشی‌های اکسپریا نسبت به این زبان طراحی به نوعی احساس تکرار پیدا کنند. اما اگر شما هم جز این دسته از علاقه‌مندان گوشی‌های اکسپریا هستید برای شما خبر خوشی داریم چرا که گفته می‌شود سال آینده میلادی سونی زبان طراحی OmniBalance را برای همیشه کنار می‌گذارد.

طرفداران گوشی‌های هوشمند اکسپریا به خوبی می‌دانند که سونی رسم دارد دو بار در سال گوشی‌های تراز اول خود را معرفی کند. این گوشی‌ها در مراسم کنگره جهانی موبایل هر سال و مراسم IFA رونمایی می‌شوند.

این‌گونه که پیداست سونی قصد دارد در کنگره جهانی موبایل 2018، گوشی‌های تراز اول جدیدی را معرفی کند که در ساخت آن‌ها از زبان طراحی Mirai استفاده شده است. Nirai به زبان ژاپنی مفهوم آینده را دارد.  البته این اولین باری نیست که خبرهایی از طراحی جدید در گوشی‌های هوشمند اکسپریا به گوش می‌رسد.

از طرف دیگر اگر خبرهای گوشی‌های پرچمدار را دنبال می‌کنید حتما به خوبی می‌دانید که صفحه‌نمایش بدون حاشیه اولین نقطه بارز گوشی‌های پرچمدار 2017 است. با کمال تاسف باید گفت هیچکدام از گوشی‌های پرچمدار سونی که تاکنون معرفی شده‌اند از چنین صفحه‌نمایشی بهره نگرفته‌اند. در نتیجه زمان آن فرا رسیده است که سونی یک خانه تکانی حسابی در واحد طراحی گوشی‌های خود انجام دهد.

در مجموع باید گفت امیدواریم زبان طراحی Mirai بتواند رنگ و رویی تازه و امروزی را به پرچمداران بعدی سونی بدهد تا گوشی‌های اکسپریا حرف‌های بیشتری در برابر پرچمداران زیبا و خوش قد و بالا داشته باشند.

منبع Phonearena
شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.